Zavřít reklamu

Vlastní aplikace pro e-mailovou komunikaci společnosti Samsung pro smartphony a tablety Galaxy s uživatelským rozhraním One UI dostává novou aktualizaci na verzi 6.1.72.1. Jedná se přitom už o třetí aktualizaci vydanou pro Samsung Email v tomto roce.

Na rozdíl od předchozích sestavení vydaných v letošním roce je Samsung Email verze 6.1.72.1 pro společnost natolik důležitá, že je opatřena i řádným seznamem změn. Podle něho opravuje nová verze problém s perem S Pen, který se objevuje při komponování nového e-mailu, a řeší další problém, který bránil správnému zobrazení obrázků v režimu „Zobrazení“. Kromě toho přichází stabilizace funkce šifrování e-mailů S/MIME, ačkoli uvedený seznam neříká žádné další podrobnosti o tom, co přesně vlastně tato změna znamená.

Aplikace Samsung Email je odpovědí korejského technologického giganta na Gmail, přičemž je natolik povedenou, že její popularita u uživatelů stále roste. Už v roce 2018 překročila v Google Play tato emailová aplikace Samsungu hranici 500 milionů stažení a nyní přesahuje Samsung Email v této platformě již více jak 1 miliardu stažení. A k tomu je třeba připočíst i objem stažení v Galaxy Store (který ale není známý). 

Samsung Email v Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.