Zavřít reklamu

Galaxy A04s, jeden z připravovaných levných smartphonů Samsungu pro letošní rok, se přiblížil svému představení. Objevil se totiž na oficiální stránce podpory britského Samsungu.

Stránka toho o Galaxy A04s neprozrazuje moc, vlastně jen jeho modelové označení (SM-A047F/DSN), jinak zde uvádí obecné informace, tipy a triky o telefonech Galaxy. Nenajdeme tu obvyklou uživatelskou příručku.

Smartphone bude podle dostupných úniků disponovat displejem typu Infinity-V s velikostí 6,5 palců a rozlišením HD+, čipsetem Exynos 850, 3 GB operační paměti, trojitým fotoaparátem, do zapínacího tlačítka integrovanou čtečkou otisků prstů, 3,5mm jackem, rozměry 164,5 x 76,5 x 9,18 mm a baterií s kapacitou 5000 mAh. Softwarově má běžet na Androidu 12. Podle neoficiálních zpráv z posledních dnů odstartovala v Indii jeho výroba, takže jeho představení by mělo být skutečně již velmi blízko.

Kromě Galaxy A04s by měl Samsung letos uvést na scénu ještě několik dalších modelů nižší a nejnižší třídy, jako je Galaxy A13s nebo Galaxy A04 Core.

Telefony Samsung Galaxy koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.