Zavřít reklamu

Rozmary počasí umí být někdy pěkně nepředvídatelné, a to nejenom v letním období. Mnohdy se stává, že vám tradiční předpověď zkrátka nebude stačit. V takovém případě přichází ke slovu aplikace, ve kterých můžete bouřky, srážky, oblačnost a další meteorologické jevy jako požáry sledovat na radaru.

Windy.com

Aplikace s názvem Windy.com se mezi uživateli těší velké oblibě, a není se vůbec čemu divit. Co se týče nabídky map s radarovými snímky, umí vám Windy prokázat opravdu skvělou službu. Nabízí nejrůznější nástroje vizualizace, kromě map s radary zde najdete samozřejmě také klasickou předpověď počasí a užitečné přehledné grafy a tabulky. Mapa požárů pak aktuálně ukazuje i situaci v Českém Švýcarsku.

Stažení v Google Play

Ventusky

Dalším osvědčeným jménem na poli aplikací s radarovými snímky je Ventusky. Tato aplikace nabízí 3D mapu se záběry vývoje počasí ve vašem okolí, zobrazit si můžete také přehledné mapy s radarovými snímky postupu oblačnosti, srážek, teploty vzduchu, oblačnosti a celé řady dalších jevů. Samozřejmostí je i předpověď počasí ve své tradiční podobě.

Stažení v Google Play

Meteor Meteoradar

Meteor Meteoradar je spolehlivá, výkonná a plně přizpůsobitelná aplikace, která kromě tradiční předpovědi počasí nabízí také možnost sledování postupu a vývoje srážek, oblačnosti, teploty a dalších jevů na přehledné mapě s radarovými snímky. Meteor Meteoradar nabízí také podrobné zobrazení srážek, okamžitou aktualizaci radarových snímků a spoustu dalších skvělých funkcí.

Stažení v Google Play

The Weather Channel

Skvělé zobrazení radarových snímků nabízí také aplikace s názvem The Weather Channel. V případě této aplikace sice dostává více prostoru tradiční forma předpovědi počasí, mapa s radarovými snímky je ale dostačující, nabízí funkci časové osy, několik režimů zobrazení a neustálé aktualizace.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.