Zavřít reklamu

Streamovací služba Disney+ se rychle zabydlela v řadě domácností, a to především díky atraktivnímu obsahu zahrnujícímu značky jako Marvel, Star Wars, Pixar a samozřejmě Disney. Nedávno byla spuštěna i u nás. Jak se však nyní zdá, její poslední aktualizace pro zařízení s Android TV a Google TV „rozbila“ podporu Dolby Atmos.

Uživatelé Disney+ si v těchto dnech na Redditu stěžují na to, že poslední aktualizace služby pro zařízení s Android TV a Google TV jim vyřadila z provozu prostorový zvuk Dolby Atmos. V tuto chvíli to vypadá, že Dolby Atmos v rámci služby nefunguje na některých televizorech Sony Bravia či Hisense a zařízení Nvidia Shield TV.

Momentálně není jasné, kdy bude k dispozici oprava, minimálně jeden uživatel však hlásí, že problém vyřešil návratem k předchozí verzi aplikace Disney+. Viníkem je podle všeho verze 2.9.1, u předchozí verze 2.8.0 si na problémy s Dolby Atmos nikdo nestěžoval. Tuto verzi lze sideloadovat, i když u televizoru není tento proces úplně nejjednodušší. Používáte na svém zařízení s Android TV a Google TV Disney+? Zaznamenali jste výše zmíněný problém? Dejte nám vědět do komentářů.

Dnes nejčtenější

.