Zavřít reklamu

Chytré hodinky společnosti Samsung Galaxy Watch4 jsou skvělým doplňkem nejen telefonů výrobce, ale rozumí si i s jinými Android zařízeními. Právě tato řada přinesla do světa chytrých nositelností nový operační systém, kdy přešla z Tizenu na Wear OS 3 a dobře udělala. Nyní je můžete mít za extrémně výhodnou cenu, a to navíc se sluchátky Galaxy Buds Live zdarma. 

Pouzdro Galaxy Watch4 je vyrobeno z hliníku a nabízí se ve třech barevných variantách: stříbrné, černé a zelené. Společnost do nich umístila ještě více fitness novinek, zdravotnické technologie a pokročilé vychytávky. Galaxy Watch4 vám tak nabízejí přesné informace o spálených kaloriích a složení vašeho těla, komplexní analýzu spánku či měření krevního tlaku a EKG v reálném čase. Jedná se tak o perfektního fitness partnera, který vám je vždy po ruce – a to rovnou na vašem zápěstí.

Na vaší fitness cestě za zdravějším já je důležité sledovat své pokroky a měřit výsledky, abyste si mohli včas upravit váš tréninkový program a dosáhnout vašich cílů rychleji. Díky vůbec nejrychlejšímu čipu a citlivému senzoru BioActive máte nyní možnost zjistit složení svého těla přímo na Galaxy Watch4 – dozvíte se například, jaký podíl z vaší váhy jsou svaly či tuky a jaká je vaše míra hydratace. A pokud si k tomu cvičení chcete pustit oblíbenou hudbu, připravila si pro vás Mobil Pohotovost speciální akci.

Za nové Galaxy Watch4 ve velikosti 44 mm a libovolné barevné variantě aktuálně zaplatíte 4 289 Kč namísto původních 7 590 Kč a zdarma k nim dostanete Galaxy Buds Live v hodnotě 3 790 Kč. Tato sluchátka s vámi budou ladit v každém okamžiku. S ikonickým tvarem, ergonomickým designem, přizpůsobením, které vás nevytrhne z přirozeného prostředí a reproduktorem optimalizovaným pro lepší zážitek si vychutnáte každý tón hudby, ať už cvičíte nebo jen relaxujete. Doprava je zdarma. 

Galaxy Watch4 s Galaxy Buds Live koupíte zde

Související články

Dnes nejčtenější

.