Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Přemýšlíte nad koupí HomePodu mini? Pak je nyní nejlepší chvíle tak učinit. Na Alze totiž jeho cena bílé verze spadna na 2190 Kč, což je cena, za kterou se už vyplatí skutečně extrémně. Jedná se tedy o jednu z nejpříznivějších cen, za kterou se HomePod mini u nás od startu jeho prodejů prodával, přičemž mezi ověřenými většími prodejci se jedná o cenu suverénně nejlepší. To však není ani zdaleka vše.

K bílému HomePodu mini totiž dostanete od Alzy zdarma cestovní adaptér do zásuvky v hodnotě 199 Kč a dobíjecí stanici Razer pro PlayStation DualSense v hodnotě 1367 Kč. Rozhodnete-li se pro tmavý HomePod mini, Alza vám k němu přibalí herní myš SteelSeries v hodnotě 2567 Kč taktéž zcela zdarma a k modrému HomePodu mini vám přibalí zdarma cestoviní adaptér do zásuvky v hodnotě 199 Kč a herní sluchátka Fourze v hodnotě 1110 Kč. Nákup tohoto malého reproduktoru se tedy nyní vyplatí naprosto extrémním způsobem.

HomePod mini

HomePod mini toho zvládá i přes své miniaturní rozměry skutečně mnoho. Kromě skvělého podání zvuku vám totiž díky integrované Siri poradí se spoustou věcí, ale dokáže například také zajistit vzdálené ovládání vaší chytré domácnosti postavené na HomeKitu, jelikož jej lze využít coby domácí centrum. Při pořízení dvou HomePodů mini pak lze vytvořit z tohoto páru steroe, které zní opravdu skvěle a to jak při streamování hudby, tak třeba i při připojení HomePodů k Apple TV coby výstupy. Zkrátka a dobře – je o co stát.

HomePod mini ve slevě seženete zde

Související články

Dnes nejčtenější

.