Zavřít reklamu

Jeden z mediálně nejsledovanějších smartphonů posledních týdnů Nothing Phone(1) unikl na nových renderech. Ty jej kromě bílé ukazují nově i v černé barvě a odhalují jej ze všech úhlů.

Stejně jako bílá varianta Nothing Phone(1) má i černá na zadní straně rozhraní Glyph, které se skládá z více než 900 malých LED. Nutno říci, že kontrast mezi černou barvou a zářivými LED světly vypadá vskutku působivě. Z renderů, které zveřejnil web WinFure, dále vyplývá, že smartphone bude mít relativně tenké rámečky a vlevo nahoře umístěný výřez pro selfie kamerku a poměrně robustní tělo.

Nothing Phone(1) bude podle dosavadních úniků vybaven OLED displejem s úhlopříčkou 6,5 palců a 90Hz obnovovací frekvencí, čipem Snapdragon 778G+, duálním fotoaparátem s 50MPx hlavním snímačem a baterií s kapacitou 4500 mAh a podporou 45W drátového nabíjení a bezdrátového nabíjení se zatím neznámým výkonem. Softwarově jej má pohánět Android 12. Uveden na scénu bude 12. července a v Evropě by se měl prodávat za „plus minus“ 500 eur (přibližně 12 400 Kč).

Související články

Dnes nejčtenější

.