Zavřít reklamu

Jak si možná vzpomínáte, Samsung v březnu představil nový 4G telefon (nižší) střední třídy s označením Galaxy A23. Minulý měsíc se v éteru objevily zprávy, že korejský obr chystá jeho 5G verzi. Ta se nyní „vynořila“ v populárním benchmarku Geekbench, který odhalil, jaký čipset ji bude pohánět.

Galaxy A23 5G je v databázi benchmarku Geekbench 5 uveden pod modelovým číslem SM-A236U, které naznačuje, že se jedná o verzi určenou pro americký trh. Používat bude loňský čip střední třídy Snapdragon 695. Databáze benchmarku také odhalila, že telefon bude disponovat 4 GB operační paměti (s ohledem na 4G verzi by měl být dostupný ve více paměťových variantách) a že softwarově poběží na Androidu 12. V testu jednoho jádra jinak získal 674 bodů a vícejádrovém 2019 bodů.

Galaxy A23 5G by kromě toho měl do vínku dostat 6,55palcový displej, čtverný zadní fotoaparát, do zapínacího tlačítka zabudovanou čtečku otisků prstů, 3,5mm jack a rozměry 165,4 x 77 x 8,5 mm. Od 4G verze by se kromě čipsetu mohl lišit i v oblasti fotoaparátu, podle některých úniků bude mít lepší ultraširokoúhlý objektiv (konkrétně s rozlišením 8 MPx; 4G verze má 5megapixelový). Na scénu by mohl být uveden již zanedlouho.

Telefony Samsung Galaxy koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.