Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Godeal24 přichází s další parádní akcí Graduation Season Sale, díky které si můžete pořídit originální Windows nebo Office za zcela bezkonkurenční ceny! Červen je nádherným měsícem, který je spojen se zakončením ročníku či celého studia a následný vstup na novou úroveň. Ať už se vydáváte na vyšší stupeň vzdělávání, nebo míříte do práce, tak ani v jednom případě se neobejdete bez kvalitního vybavení v podobě softwaru. Windows a Office jsou doslova nenahraditelné a mohou vám vaši práci usnadnit, a zároveň také pomoct s produktivitou a učením.

Aktuální licence Office 2021 Pro vás u Microsoftu vyjde na 439,99 $, zatímco v Godeal24 ji v rámci Graduation Sale pořídíte za pouhopouhých 24,99 €! Godeal24 zároveň nabízí řadu dalších skvělých nabídek, na kterých můžete ušetřit ještě podstatně více. Zakoupit si tak můžete rovnou pět klíčů a získat tak Office za vůbec nejnižší cenu. V takovém případě jedna licence vychází na 12,99 €! Jednoduše se tak stačí spojit s přáteli, rodinou, případně někomu licenci věnovat jako dárek.

220615-720p-gd24-€

Office 2021 s obří slevou! Již od 12,99 €/klíč

Sleva 62 % na Office 2021! Slevový kód: SGO62

Získejte zvýhodněný balíček Windows 11 + Office 2021 se skvělou 62% slevou za pouhých 29,98 €! V košíku ale nesmíte zapomenout zadat slevový kód ve znění SGO62. Až poté se aktivuje zmiňovaná sleva.

Sleva 62 % na Office 2021 + Windows! Slevový kód: SGO62

V rámci současné slevy na Godeal24 si můžete přijít i na licenční klíč na Windows 10 s parádní slevou. Aktualizujte software na vašem počítači na nejrychlejší a nejbezpečnější systém Windows vůbec. Oblíbený Windows 10 totiž pořídíte již od 6,06 € za klíč. Skvělou zprávou také je, že přímo Microsoft uživatelům Windows 10 nabízí možnost bezplatné aktualizace na novější Windows 11.

Sleva 50 % na Windows! Slevový kód: SGO50

Godeal24 zná „historii“ každé prodávané licence, díky čemuž dokáže zaručit jejich 100% funkčnost. Uživatelé se tak nemusí ničeho obávat. Zakoupené licenční klíče jsou navíc funkční navždy, tudíž se nemusíte bát například o další aktualizace. Nákupem na Godeal24 můžete na stejném softwaru ušetřit klidně přes 80 % a přijít si tak na plně oficiální a legální licence bez sebemenších problémů.

Sleva 62 % na Office a balíčky! Slevový kód: SGO62

Sleva 50 % na další Windows! Slevový kód: SGO50

Godeal24 se pyšní rozsáhlou a profesionální nabídkou plně legálních digitálních licencí. Jak už jsme zmínili výše, na stejný software si můžete přijít s více než 80% slevou, a i přesto získat oficiální licenci. Populární ale není jen Windows nebo Office, stejně tak si můžete přijít na počítačový i telefonní software, kde se řadí produkty od IObit, Ashampoo, Disk Drill a dalších.

Další nástroje za nejlepší ceny

Maturanti dávají sbohem své střední škole a prohlížeč Internet Explorer po dlouhých letech končí. Při příležitosti ukončení Exploreru navíc Microsoft napsal, že pokud by někdo potřeboval přístup na web skrze IE, může použít speciální režim v rychlejším a modernějším prohlížeči Edge. Rozlučte se proto s minulostí a jako dárek k zakončení ročníku si dopřejte rychlejší a příjemnější software!

Díky vysoce kvalitním produktům a profesionálním službám si Godeal24 vysloužil rating 4,9 a 98% míru spokojenosti na TrustPilot (nezávislá platforma pro hodnocení prodejců a služeb), což jasně potvrzuje oblíbenost obchodu a jeho kvality!

24/7 profesionální technická podpora a doživotní ponákupní služby

Kontaktujte Godeal24: service@godeal24.com

Související články

Dnes nejčtenější

.