Zavřít reklamu

V polovině tohoto měsíce dorazila do Česka streamovací služba Disney+. Pokud ale chcete na vašem smartphonu sledovat seriály a filmy, máte i jiné možnosti než jsou aplikace streamovacích služeb. Své vlastní tituly totiž nabízí i některé české televizní stanice.

Zdarma TV

Zdarma TV je aplikace pro Android, která vám umožní bezplatné sledování vybraných českých televizních stanic, a to jak veřejnoprávních, tak i soukromých. V aplikaci nemusíte platit předplatné ani jiné poplatky – bezplatné sledování je podmíněné přítomností reklam. Je jen na vás, zda pro vás bude tato „daň“ za bezplatné sledování přijatelná. Tvůrci aplikace také nemohou nijak zaručit stoprocentní dostupnost všech kanálů.

Stažení v Google Play

VOYO.cz

V aplikaci VOYO.cz najdete standardní i bonusový obsah vysílacích stanic TV Nova. Můžete zde sledovat online vysílání příslušných televizních stanic, ale také pořady z archivu, sportovní přenosy a další obsah. Pro nové uživatele je aplikace VOYO.cz na sedm dní zdarma, předplatné činí 159 korun měsíčně.

Stažení v Google Play

iPrima

Aplikace iPrima je virtuálním archivem pořadů televizní stanice Prima. Můžete zde využít bezplatné sledování obsahu, prokládané reklamami, nebo si v rámci předplatného nechat reklamy odstranit. iPrima nabízí možnost ukládání pořadů, vyhledávání, sledování z archivu a mnoho dalšího.

Stažení v Google Play

iVysílání České televize

Pokud patříte mezi příznivce vysílání České televize, určitě oceníte aplikaci iVysílání. Je zcela bezplatná, bez reklam, a nabízí jak obsáhlý archiv pořadů České televize, tak i možnost živého sledování jejího vysílání (pokud to autorská práva a další podmínky umožňují). Aplikace letos prošla zásadními změnami a vylepšeními, a nabízí například možnost vyhledávání nebo přidávání pořadů mezi oblíbené.

Stažení v Google Play

MALL.TV

MALL.TV je internetová televize, která nabízí spoustu zajímavých pořadů o vaření, sportu, kultuře nebo třeba z oblasti skutečných kriminálních případů. Aplikace MALL.TV je bezplatná a kromě sledování jako takového nabízí možnost ukládání videí, notifikace na nové díly vašich oblíbených pořadů nebo třeba sledování off-line.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.