Zavřít reklamu

Jen krátce poté, co unikly tiskové rendery příštího odolného smartphonu Samsungu Galaxy XCover6 Pro, korejský obr oznámil, kdy jej, společně s novým odolným tabletem Galaxy Tab Active4 Pro, představí. Stane se tak už za necelý měsíc.

Galaxy XCover6 Pro (dřívějšími úniky označovaný jako Galaxy XCover Pro 2) by měl být prvním odolným smartphonem Samsungu s podporou 5G sítí. Z oficiálních renderů, které začátkem týdne pronikly do éteru, vyplývá, že bude mít čistě funkční a řadě Galaxy XCover odpovídající design, který ozvláštní vertikální pruhovaný vzor na zadní straně. Pokud jde o hardware, bude údajně disponovat čipsetem Snapdragon 778G 5G, displejem s úhlopříčkou okolo 6,5 palců a rozlišením 1080 x 2408 px, 6 GB operační paměti, duálním fotoaparátem, rozměry 169,5 x 81,1 x 10,1 mm a jako předchozí modely řady vyměnitelnou baterií.

Co se týče tabletu Galaxy Tab Active4 Pro, o tom se v tuto chvíli ví jen to, že bude podporovat S Pen a že na rozdíl od Galaxy XCover6 Pro nebude mít vyměnitelnou baterii. Je nanejvýš pravděpodobné, že jako on bude disponovat stupněm krytí IP68 a splňovat americký armádní standard odolnosti MIL-STD-810G. Obě novinky Samsung uvede na scénu 13. července a představení proběhne formou on-line přenosu.

Telefony a tablety Samsung Galaxy koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.