Zavřít reklamu

Windows a Microsoft Office jsou bezkonkurenčně nejpoužívanějším počítačovým softwarem po celém světě. Přes 1 milion společností se na ně každodenně spoléhá. Ať už potřebujete pracovat s textovými dokumenty, analyzovat data nebo připravovat prezentace, software z balíčku Microsoft Office vám v tom parádně pomůže. S populárními programy jako Word, Excel či PowerPoint můžete mít prakticky vše pod kontrolou. Aktuální verze Office 2021 navíc uživatelům pomáhá s produktivitou a obecně je tak posouvá na zcela novou úroveň. Jakmile si navíc licenci zakoupíte, máte ji k dispozici až do konce života, aniž byste museli platit jakékoliv měsíční předplatné.

Jak ale sami možná víte, aktuální verze Office 2021 Pro u Microsoftu vyjde na 439,99 $. Mezitím se ale nabízí obchod Godeal24, který právě spustil speciální slevovou akci při příležitosti nadcházejícího dne otců s označením Father’s Day Sale, díky které si můžete přijít na Office 2021 Pro za bezkonkurenčních 24,99 €! Díky tomu můžete pro tátu pořídit perfektní dárek v podobě praktické licence. Godeal24 navíc nabízí nejrůznější kombinace softwaru, čímž dokáže pokrýt potřeby všech potenciálních uživatelů. Například nejvíce ušetřit můžete ušetřit při koupi hned 5 licencí, kdy vás jedna licence Office 2021 vyjde na 12,99 €! Pokud tedy nakoupíte společně s rodinou, přáteli či kolegy, můžete ušetřit obrovský balík peněz. Po objednání vám aktivační klíč dorazí e-mailem, tudíž ani nemusíte čekat na případné doručení.

220608-720p-gd24-€(1)

Microsoft Office 2021 za bezkonkurenční cenu! Již od 12,99 €/PC

Sleva 62 % na Office 2021 a Office 2021 + Windows! Slevový kód: SGO62

V rámci akční slevy Godeal24 Father’s Day Sale si také můžete přijít na licenční klíč pro operační systém Windows 10 s nepředstavitelnou slevou! Nyní tak máte jedinečnou příležitost si přijít na novější a bezpečnější verzi Windows. Dnes již legendární „desítky“ navíc startují již na 6,06 €/PC. Aby toho nebylo málo, Microsoft uživatelům Windows 10 navíc nabízí možnost bezplatného upgradu na Windows 11.

Sleva 50 % na Windows! Slevový kód: SGO50

Další verze Office programů s 62% slevou! Slevový kód: SGO62

Prohlédněte si nabídku dalšího softwaru zde

Proč je software na Godeal24 tak levný? Je funkční?

Licence prodávané obchodem jsou 100% originální a plně funkční. Godeal24 navíc zná „historii“ každé prodávané licence, díky čemuž dokáže zajistit jejich plnou funkčnost a poskytnout tak zákazníkům maximální možnou kvalitu. Zkrátka a jednoduše, jakmile licenci zakoupíte, zůstává vám již navždy. Samozřejmě vše bez sebemenších limitací – normálně tak budete mít přístup ke všem aktualizacím a podobně. Na Godeal24 můžete jednoduše získat stejný software s až 80 % slevou. Bez sebemenších problémů.

220607-720p-gd24+€

Aby toho nebylo málo, v nabídce Godeal24 navíc najdete řadu oblíbených softwarových nástrojů, mezi které lze zařadit například Ashampoo Photo Commander 16, Wise Care 365, Adguard, programy od IObit a řadu dalších.

Další nástroje za nejlepší ceny

Godeal24 je profesionálním prodejcem s rozsáhlou nabídkou legálních a 100% funkčních digitálních licencí. V obchodě si můžete přijít na populární software, který je ale k dostání s až 80% slevou. I přesto jsou všechny zmiňované licence legální a oficiální. S nákupem jednoduše nebudete mít sebemenší problém. Jak už jsme navíc uvedli výše, v nabídce se nenachází pouze Windows a Office, ale také řada dalších utilit a mobilních nástrojů.

Obchod svým zákazníkům navíc nabízí nejlepší zákaznickou péči v oboru. Godeal24 se totiž pyšní nepřetržitou zákaznickou podporou, kterou mohou lidé využít prakticky kdykoliv. Ta konkrétně dokáže řešit nejrůznější technické problémy, nebo dokonce i poradit s výběrem nejvhodnějšího softwaru pro vaše potřeby či s jeho instalací.

Godeal24 se u svých zákazníků setkal s pořádným úspěchem, čemuž vděčí své profesionalitě, rychlosti a garanci vrácení peněz. Své o tom vypovídá i hodnocení 4,9 a 98% míra spokojenosti na webu TrustPilot (nezávislý portál pro srovnání prodejců), čímž zákazníci jasně potvrdili kvality obchodu. V případě jakýchkoliv potřeb se stačí obrátit přímo na obchod zasláním e-mailu na adresu: service@godeal24.com.

Dnes nejčtenější

.