Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Měli bychom začít obrazovkou, protože je to nejjasnější zvýraznění. Na papíře by vás specifikace – 5,93 palce, perspektiva 18:9, cíl 2160×1080 – mohly přimět, abyste uvěřili, že jde o podobnou prezentaci jako Mate 10 Pro. Ať je to jak chce, není.

Snímek obrazovky 2022-06-04 v 11.03.52

OLED obrazovky jsou dražší, a tak Honor zvolil desku IPS v honor x7. Zdá se, že je to v pořádku, je to zatím mimořádná obrazovka. Viditelné body jsou široké, celkově je to docela parádní a barvy jsou šokující dynamické.

Je zřejmé, že nemá na výběr z důsledně nepřetržitého provozu s upozorněními, ale ve skutečnosti vypadá pozoruhodně s nepatrnými rámečky a mnohem skromnějšími horními a základními liniemi než různé telefony na této úrovni.

Není zde místo pro unikátní peruser značek, takže je na zadní straně uprostřed. Stejně tak budete sledovat několik kamer v horní části s pruhem LED. Namísto toho, aby zničily plán, rádiové dráty přidávají důležitý nádech obecně nevýrazné oblasti matného hliníku.

Pokud jde o povrchovou úpravu, 7X se dodává v tmavé nebo modré barvě – zlatá varianta se ve Spojeném království nebude prodávat.

Hrana základny odkrývá standardní konektor pro sluchátka, přijímač a mono reproduktor a – okrajově neobvyklé ke konci roku 2017 – port micro USB. Možná se telefony Honor 2018 přesunou na USB-C. Bez ohledu na to je nabíjení snadné, protože připojení micro-USB najdete v podstatě kdekoli.

Horní okraj odděluje pouze dírka pro náustek: SIM deska je umístěna v nejvyšším bodě levé strany a pojme několik nano SIM. Na druhou stranu, v případě, že potřebujete další kapacitu, můžete místo druhé SIM karty vložit microSD kartu.

Není absurdní očekávat nějakou vodotěsnost od levnějšího telefonu, jak ukazuje Moto G5 Plus, ale zatímco 7X nemá žádný Honor, věnuje zvláštní úsilí diskusi o kvalitě výroby. Říká, že má opevněný každý ze čtyř rohů telefonu, takže s větší pravděpodobností vydrží pády. V každém případě doporučujeme použít pouzdro, ale vůbec ne jako u telefonů Huawei, které v obalu 7X nedostanete.

Specifikace a provedení

Specifikace jsou střední třídy: procesor Kirin 659, 4 GB paměti RAM a 64 GB zásob. Poslední dva jsou liberální, ale obecně platí, že provedení je v souladu s tím, co byste očekávali: toto není gadget, který by se rovnal lídrovi, a ani není zamýšlen.

Výsledky benchmarků ukazují, že to není daleko od superrychlosti, ale při skutečném využití je to naprosto rychlé. Odeslání aplikací může trvat poněkud déle, ale běží podle očekávání a většinu her (jako Asphalt 8 a Pokémon GO) můžete spustit bez problémů: nebudou vypadat příliš srovnatelně s mnohem rychlejšími telefony, ale navíc vyhrály. ‚t běžet jako slideshow jsme viděli v GFXBench, který je určen k zobrazení rozdílů mezi telefony.

Honor spolupracuje s konkrétními designéry, včetně Gameloftu, na zefektivnění her pro obrazovku 18:9, abyste viděli o to víc scénu. U většiny her je přinutíte využít celou obrazovku jednoduše ořízne, takže opravdu uvidíte méně (podobně jako u všech obrazovek s poměrem stran 18:9 právě teď).

Výdrž baterie v našem testování demonstruje způsob, jakým 3340mAh baterie vydrží celý den při běžném používání, přesto se rychle vybíjí, za předpokladu, že si něco děláte. Neexistuje žádné rychlé nabíjení, takže pravděpodobně každou noc, když narazíte na seno, budete nabíječku používat.

Hlavní kamera má 16Mp snímač a využívá PDAF pro centrování za garantovaných 0,18 sekundy. Následující fotoaparát má 2Mp snímač a v podstatě se používá pro hloubkovou detekci místo pořizování fotografií nebo videa. To znamená, že získáte velmi reprezentaci a režimy široké mezery, které najdete na Huawei Mate 10 Pro, a aplikace sériového fotoaparátu je v zásadě podobná, až na několik hlavních prvků a označení Leica.

Jedním z nich je úprava videa: 7X žádné nemá. Omezuje se na záznam v rozlišení 1080p30 bez možnosti volby 60 snímků za sekundu, takže to trochu odloží.

K dispozici je 8Mp selfie kamera a můžete posílit hluboký dopad na zamlžené základy. Díky podpoře pohybu můžete zamávat a mít zahájení pro spoustu šancí. V režimu selfie existuje normální režim dokonalosti, ale můžete také použít zábavné závoje a efekty.

Kvalita fotografií není ohromující z hlavního fotoaparátu. Nejlepší je za skvělého světla, kde fotografie vypadají ostře a mají skvělé úrovně detailů. HDR není naprogramováno, takže si jej musíte vybrat z přehledu režimů za předpokladu, že si myslíte, že je to vyžadováno. Toto bylo pořízeno s HDR za pustého dne, nicméně za stejných podmínek bychom očekávali, že tóny by měly být o kus teplejší.

Související články

Dnes nejčtenější

.