Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Huawei také oznámil, že uvádí Huawei Watch 3 na nový proprietární operační systém s názvem HarmonyOS 2. Poté následovaly Huawei Watch GT 3. Takže to není obrovské překvapení, že Huawei je zpět s Huawei Watch GT 3 Pro.

Snímek obrazovky 2022-06-04 v 10.51.58

Loňské Watch 3 byly dobrým pokusem a hodně mi připomínaly chytré hodinky Tizen od Samsungu. An I když jsem GT 3 Pro neměl příliš dlouho, to, co jsem dosud viděl, pokračuje v této celkové atmosféře. GT 3 Pro je k dispozici ve dvou verzích: titanový model a celokeramický model. První jmenovaný je vybaven 46,6 mm pouzdrem s 1,4palcovým OLED displejem, zatímco druhý je menší na 42,9 mm s 1,3palcovým displejem. Oba jsou také vybaveny safírovým sklem, mají odolnost proti vodě a prachu IP68 a jsou vodotěsné až do 5 ATM (164 stop). Výdrž baterie se odhaduje až na 14 dní u titanového modelu an až 7 dní u keramického modelu.

Pokud jde o specifikace, obě hodinky také disponují všemi senzory, které byste očekávali na prémiových chytrých hodinkách. To zahrnuje optický senzor srdeční frekvence, senzory SpO2, akcelerometr a gyroskop. Obsahuje také barometr, teplotní senzor a magnetometr. Pokud jde o nové možnosti, hodinky mají nový režim cvičení s volným ponorem a vestavěnou GPS. Má také schopnost EKG – I když pouze v zemích, kde Huawei obdržela příslušné povolení od regulačních orgánů.

Kvalita designu a konstrukce

Chytré hodinky huawei smartwatch gt 3 pro nositelné kruhového designu s prémiovým vzhledem, mají titanový materiál těla s koženým páskem nebo silikonový pásek hodinek. Na jeho boku je tlačítko korunky a tlačítko ve tvaru pilulky. Nositelné jsou prémiové chytré hodinky se středně velkým tělem. Měří 46,6 mm x 46,6 mm x 10,9 mm a váží kolem 54 gramů bez řemínků.

Plně utěsněné vodotěsné tělo s hodnocením IP68 je vodotěsné až do 50 metrů. Co se týče řemínku, jedná se o standardní řemínek 0,22 mm star 46 mm an ace mnohem menší verzi je model 43 mm 20 mm. Zadní kryt chytrých hodinek je z keramického materiálu, lesklý, prachotěsný a pohodlně sedí na zápěstí.

Displej

S prémiovým designem těla samozřejmě přichází také s prvotřídním displejem. Má 1,43″ barevný AMOLED displej. Ostrý, plně barevný displej s dobrým jasem. Jedná se o plně dotykovou obrazovku, která podporuje různá dotyková gesta a posuvné operace.

Na horní straně je obrazovka z čirého skla Sapphire Crystal, která poskytuje chytrým hodinkám plnou ochranu před poškrábáním a nárazy.

Vlastnosti chytrých hodinek Huawei GT 3 Pro

Zdravotní funkce

Nositelné zařízení Huawei je známé díky svým zdravotním vlastnostem. Stejně jako jeho předchozí chytré hodinky jsou chytré hodinky nabité. Chytré hodinky disponují monitorováním srdečního tepu, nechybí ani monitorování SpO2 kontrolující hladinu kyslíku v krvi při odpočinku nebo cvičení.

Je také součástí EKG, je to lékařský senzor poskytující kompletní správu zdraví srdce. Kromě toho detekuje také detekci arteriální tuhosti. Dalšími zdravotními funkcemi jsou sledování spánku a sledování stresu. Pokud jde o monitorování, má upozornění v reálném čase díky technologii sledování srdeční frekvence Huawei TruSeen 5.0+.

Možná si budete chtít přečíst: Chytré hodinky Colmi i10 – přehled specifikací

Komplexní sportovní observing

Chytré hodinky GT 3 Pro jsou nabité minimálně 100+ tréninkovými režimy. Má běh, cyklistiku, horolezectví, halové plavání, lyžování a další. Poskytuje kondiční metriky, jako je file běžeckých schopností, tréninková zátěž a další.

Podporuje aplikace třetích stran

Stejně jako ostatní prémiová nositelná zařízení I chytré hodinky podporují aplikace třetích stran. Další aplikace dostupné v galerii hodinek si můžete stáhnout.

Bluetooth hovory

Díky pokročilé konektivitě Bluetooth podporují chytré hodinky Bluetooth volání, mají vestavěný mikrofon a reproduktor. S ním můžete přijímat hovory přímo na chytrých hodinkách. Podporuje protokoly hovorů, přijímání an odmítání hovorů. K dispozici je také podpora ace rychlé odpovědi genius rychlejší odezvu.

Specifikace Huawei Watch GT 3 Pro

  • Rozměry: 46,6 x 46,6 mm x 10,9 mm
  • Operační systém: Harmony OS
  • Displej: 1,43″ AMOLED obrazovka
  • Materiál těla: Materiál Titan
  • Senzory: akcelerometr, gyroskop, magnetometr, optický senzor tepové frekvence, barometr a teplotní senzor.
  • Konektivita: Bluetooth 5.2, A2DP, LE
  • GPS: Ano, s dvoupásmovým A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS
  • Baterie: Li-Po 530 mAh, Funkce bezdrátového nabíjení
  • Vodotěsnost: IP68

Související články

Dnes nejčtenější

.