Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Nová vlajková loď chytrých hodinek značky se snaží přetvořit plan svých předchůdců, aby se staly efektivnější, elegantnější an okouzlující. K dispozici v titanu a keramice, přičemž keramická edice je menší model, huawei gt 3 pro používá genius displej hodinek prémiové materiály, jako je safírové sklo (známé tím, že je tvrdé an odolné jako diamanty), takže je vysoce odolné proti poškrábání a rozbití.

Snímek obrazovky 2022-06-04 v 10.54.10

Hodinky se vyznačují novým rozhraním s mimořádně jasnou větší obrazovkou a barevným displejem s vysokým rozlišením. Díky vysokému rozlišení 466 x 466 jsou information hodinek jasná a snadno čitelná I na jasném slunci.

Jako někoho, expert koho by byla úroda chytrých hodinek na trhu na mém menším než průměrném zápěstí obvykle příliš mohutná, jsem byl překvapen, jak efektivní je GT3 Pro , zejména s ohledem na větší velikost obrazovky. S celkovou tloušťkou hodinek sníženou o 0,5 mm ve srovnání s GT2 Pro jsou hodinky klamně lehké a pohodlné na nošení, a to I po dlouhou dobu.

Nejen, že exteriér hodinek je navržen na nejvyšší míru, brew je jasné, že myšlenka zamířila I do samotné obrazovky. Zjistil jsem, že u těchto chytrých hodinek existuje více přizpůsobitelných možností než u jiných na trhu a líbila se mi možnost vybrat si jedinečný plan digitálního ciferníku.

Na každé edici hodinek jsou také drobné subtlety. Keramický model má květinový ciferník, který během dne mění tvar, aby ukazoval plynutí času. Obsahuje také elegantní téma „Den a noc“, které se mění při východu a západu slunce.

Titanové hodinky jsou vybaveny 3D otočnou korunkou, která umožňuje snadné a rychlé přibližování an oddalování, stejně jako posouvání přes různá rozhraní.

Funkce

Pokud jde o chytré hodinky ace zdraví a wellness, které udělají vše, co po nich chcete, GT3 Pro opravdu nemůžeme mít za zlé . Tento model přichází s přidanými funkcemi technologie monitorování dat TruSeen 5.0+ a později v roce Huawei spustí analýzu EKG, díky níž bude sledování zdraví vašeho srdce a hladiny kyslíku v krvi přesnější.

Další pozoruhodnou vlastností GT3 Pro jsou jeho úžasné schopnosti voděodolnosti. Hodinky dosáhly průlomového výkonu na úrovni potápění, protože podporují hloubku až 30 metrů.

Jako skeptik z posilovny, který z velké části chodí a zmateně zírá na složité stroje, jsem si nebyl jistý, jak užitečné by wellness funkce GT3 Pro byly. Hodinky jsou však dodávány s více než 100 cvičebními režimy od plavání po lyžování – takže přesně sledují vaši zvolenou aktivitu. Má také inteligentní funkci plánování běhu, která vám pomůže vytvořit personalizovaný plán na základě vaší fyzické a běžecké historie.

Čtyřnásobný držitel zlaté olympijské medaile a nositel nositelných zařízení Huawei Sir Mo Farah vysvětluje ES: „ GT3 Pro je master mě při tréninku opravdu důležitý – potřebuji být schopen analyzovat a zkoumat information, jako je rychlost běhu, uběhnutá vzdálenost a můj tep. Toto množství dat mi pomáhá zlepšovat se, když se dívám na to, co jsem mohl udělat lépe, a stanovuji si cíle na svých hodinkách.“

Pokud wellness není v popředí vaší mysli, GT3 Pro má mnoho dalších funkcí, které uspokojí všechny vaše každodenní potřeby. Zjistil jsem, že obzvláště užitečný je algoritmus sledování spánku TruSleep 2.0, sledování stresu a připomenutí menstruačního cyklu. Všechny tyto funkce jsou plně personalizované, což znamená, že v průběhu času, jak hodinky shromažďují potřebná information, mohou poskytovat rady na míru, aby vyhovovaly vašim potřebám.

Stejně jako všechny chytré hodinky se I GT3 Pro bez problémů připojí k vašemu smartphonu (kompatibilní s iOS, Android a HarmonyOS), takže z hodinek máte přístup ke všem svým aplikacím. Můžete také aktivovat fotoaparát svého zařízení pomocí funkce dálkové spouště a synchronizovat seznamy skladeb – takže se nemusíte neustále cítit tíženi.

Související články

Dnes nejčtenější

.