Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Kancelářský balíček Microsoft Office se těší celosvětové popularitě. Více než 1,2 miliardy uživatelů jej pravidelně používají, což mimochodem činí neuvěřitelných 20 % světové populace. Ať už zapnete počítač prakticky kdekoliv, v drtivé většině případů se setkáte s velice známým logem Microsoftu. Když ale přichází na koupi Officu, už to tak příjemné být nemusí, protože je k dostání za poměrně vysokou cenu. Naštěstí řešení přináší oblíbený obchod Godeal24, který nyní nabízí Microsoft Office 2021 Pro za bezkonkurenční cenu!

Proč je software na Godeal24 tak levný? Je legální?

Nákupem z Godeal24 se můžete jednoduše vyhnout rizikům, která přicházejí spolu s používáním pirátských kopií. Prodávaný software je totiž přeprodáván jako již použitý a jedná se o plně legální proces umožněný evropskou legislativou. V praxi je to celkem jednoduché. Jakmile nějaká společnost nadále nepotřebuje licence, může je prodat obchodu Godeal24 za nižší ceny. Obchod následně zkontroluje jejich platnost a následně je přeprodává dál. Jelikož jde navíc o digitální software, tak pochopitelně se ani nijak neopotřebovává. Zároveň tak nemusíte platit například za doručení.

220526-720p-gd24-€+

Jak už jsme zmínili výše, Godeal24 nyní nabízí úžasnou slevu na kancelářský balíček, především tedy na verzi Microsoft Office 2021, který je k dostání za nejnižší cenu vůbec! Jen samotná licence vás totiž vyjde na pouhopouhých 24,99 €, přičemž Microsoft by si u vás naúčtoval 439,99 $. Pokud navíc potřebujete Office pro více počítačů, můžete ještě více ušetřit. V takovém případě vás jeden Office 2021 vyjde jen na 12,99 € za PC.

Sleva 62 % na Microsoft Office! Slevový kód: SGO62

Sleva 62 % na balíček Office + Windows! Slevový kód: SGO62

Bezesporu nejpoužívanějším operačním systémem je Windows 10, který nyní můžete pořídit již od 6,06 € za PC. Microsoft navíc uživatelům tohoto operačního systému nabízí možnost bezplatné aktualizace na Windows 11, kvůli čemuž je nejlepší sáhnout po osvědčených „desítkách“.

Sleva 50 % na Windows! Slevový kód: SGO50

Další software s 62% slevou! Slevový kód: SGO62

Sleva 50 % na další verze Windows! Slevový kód: SGO50

Aby toho nebylo málo, Godeal24 se zároveň pyšní rozsáhlou nabídkou počítačového softwaru. Zde se řadí například Ashampoo Photo Commander 16, Wise Care 365, Adguard, software od firmy IObit a řada dalších.

Další software za nejlepší ceny!

Godeal24 je profesionálním prodejcem legálních licencí softwaru, který zároveň dbá na své zákazníky a nabízí jim řadu skvělých benefitů. Mezi ty se řadí například okamžité doručení, pomoc s instalací i výběrem.

Obchod se za roky svého působení dočkal i velké přízně ze strany samotných zákazníků, a to z hned několika důležitých důvodů. Vyznačuje se totiž svou profesionalitou, rychlým doručením a garancí vrácení peněz. Samozřejmostí je také pokročila technická podpora, která je zákazníkům k dispozici před i po nákupu, kdy mimo technických potíží dokáže poradit i s výběrem verze Windows či Office. Za svůj profesionální přístup i vysokou kvalitu si Godeal24 vysloužil ohodnocení v podobě 4,9, a stejně tak se pyšní i 98% mírou spokojenosti na webu TrustPilot (nezávislý portál pro hodnocení prodejců).

Jak aktivovat Microsoft Office 2021 Professional Plus:

  1. Pomocí oficiálního odkazu stáhněte instalační soubor (odkaz na soubor vám přijde e-mailem)
  2. Rozbalte archiv
  3. Otevřete instalační soubor
  4. Postupujte dle instrukcí a dokončete instalaci
  5. Spusťte Office a zadejte aktivační klíč, který jste obdrželi e-mailem po dokončení objednávky

Detailnější postup popisující všechny kroky najdete v e-mailu spolu s aktivačním klíčem. Pokud byste měli případně jakékoliv dotazy, můžete se kdykoliv obrátit na zmiňovanou technickou podporu, která je k dispozici nepřetržitě (24/7).

Kontaktní e-mail: service@godeal24.com

Související články

Dnes nejčtenější

.