Zavřít reklamu

E-mail využívá snad každý z nás. Každý z nás má ale také ohledně e-mailových aplikací jiné představy, nároky a požadavky. V online obchodě s aplikacemi Google Play je naštěstí nabídka e-mailových klientů poměrně bohatá, a my vám v našem dnešním článku představíme pět z nich.

Spark

Multiplatformní aplikace Spark Mail je vhodná zejména pro hromadnou firemní a pracovní komunikaci, využijete ji ale také pro soukromé účely. Spark Mail nabízí spoustu skvělých funkcí, jako jsou třeba chytré schránky, možnost naplánování odeslání zprávy nebo třeba připomínky e-mailů. Samozřejmostí jsou bohaté možnosti přizpůsobení, podpora gest a přehledné uživatelské rozhraní.

Stažení v Google Play

AirMail

Dalším populárním e-mailovým klientem nejen pro smartphony s Androidem je AirMail. Ten nabízí možnost správy hned několika různých e-mailových účtů, snadné ovládání a řadu skvělých funkcí. Patří mezi ně například možnost volby mezi několika režimy zobrazení, inovativní řazení konverzací do stylu chatu nebo třeba podpora tmavého režimu.

Stažení v Google Play

Aqua Mail

Pokud hledáte e-mailovou aplikaci, která bude spolehlivá, bezpečná a dokonale přehledná, můžete s jistotou sáhnout po Aqua Mail. Aqua Mail nabízí například pokročilé funkce pro úpravu textu zpráv, podporu gest nebo třeba funkci synchronizace některých kalendářů. Samozřejmostí je také podpora tmavého režimu a další funkce.

Stažení v Google Play

Canary Mail

Aplikace Canary Mail se může pochlubit komplexní nabídkou velmi užitečných funkcí. Kromě správy e-mailů nabízí Canary Mail také možnost práce se šablonami, kalendář, podporu tmavého režimu nebo třeba chytré notifikace. V Canary Mail si můžete dále vytvářet například také profily jednotlivých kontaktů nebo využít komunikace s koncovým šifrováním.

Stažení v Google Play

Proton Mail

Proton Mail nabízí spolehlivou a bezpečnou správu všech vašich e-mailových účtů. Mezi funkce aplikace patří podpora gest a tmavého režimu, koncové šifrování, pokročilá zpráva nebo bohaté možnosti zabezpečení vašich zpráv. Proton Mail se vyznačuje také přehledným uživatelským rozhraním a snadným ovládáním.

Stažení v Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.