Zavřít reklamu

Jak z našich předchozích novinek jistě víte, Samsung již nějakou dobu pracuje na novém odolném telefonu s názvem Galaxy XCover Pro 2. Měl by to být první odolný smartphone korejského obra s podporou 5G sítí. Nyní se objevil ve službě Google Play Console, která potvrdila některé jeho specifikace.

Služba potvrdila, že Galaxy XCover Pro 2 bude disponovat čipem Snapdragon 778G 5G, který doplní 6 GB operační paměti. Rozlišení displeje bude 1080 x 2408 px a hustota pixelů 450 ppi, což naznačuje, že panel bude menší než 6,5 palců, jak už informovaly předchozí úniky. Potvrzen byl také Android 12 (s nadstavbou One UI 4.1).

Galaxy XCover Pro 2 by kromě toho měl do vínku dostat duální fotoaparát, 3,5mm jack, do zapínacího tlačítka integrovanou čtečku otisků prstů a rozměry 169,5 x 81,1 x 10,1 mm. S pravděpodobností hraničící s jistotou bude mít stupeň krytí IP68 a splňovat americký armádní standard odolnosti MIL-STD-810G. Kdy by mohl být představen, není v tuto chvíli známo, minulé úniky se však zmiňovaly o létě.

Telefony Samsung Galaxy koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.