Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Windows a Microsoft Office lze dnes označit za prakticky nepostradatelnou softwarovou výbavu počítačů. Zatímco Windows OS zajišťuje bezpečný a efektivní chod celého počítače, Office 2021 se pak stará o maximalizaci pracovní produktivity. Jenže je v tom háček, jejich pořízení není zrovna nejlevnější. Dobrou zprávou proto je, že oblíbený obchod Godeal24 přichází se zajímavými slevami! Nyní si tak můžete přijít na Windows i Office za bezkonkurenční ceny! Licence prodávané obchodem navíc platí navždy, díky čemuž je můžete používat doslova neomezeně napořád.

220520-720p-gd24-€

Co je tedy v akci? Začněme u toho nejpoužívanějšího operačního systému Windows, tedy u verze Windows 10 a aktuálnímu přírůstku Windows 11, které pořídíte s 50% slevou! Windows 10 Pro pořídíte již od pouhopouhých 6,06 € za PC! Nadále se však nabízí skutečně rozsáhlá nabídka a rozhodně je z čeho vybírat. Na výběr totiž máte Windows 10 Home, Windows 11 Pro a řadu dalších.

Sleva 50 % na Windows! Slevový kód: SGO50

Kancelářský balíček Microsoft Office nabízený obchodem Godeal24 obsahuje pověstné trio Word-Excel-PowerPoint, a stejně tak i řadu dalších programů pro maximální produktivitu jako Outlook, OneNote a další. Tyto licence navíc platí navždy. Nemusíte tak platit žádné měsíční předplatné. Aktuální verzi Office 2021 zakoupíte již od 12,99 € za PC, což obchod myslí zcela vážně! Jedná se tak o unikátní nabídku, která za to rozhodně stojí.

Sleva 62 % na Microsoft Office! Slevový kód: SGO62

Pokud máte zájem upgradovat váš Windows i Office zároveň, pak vás rozhodně zaujme nabídku zvýhodněných balíčků, díky nimž si můžete na tento software přijít za ještě nižší cenu. Akorát nezapomeňte v košíku zadat slevový kód ve znění SGO62 a výsledná cena se vám automaticky sníží o 62 %.

Sleva 50 % na další Windows! Slevový kód: SGO50

Další software pro práci i studium z domova! Slevový kód: SGO62

Aby toho nebylo málo, tak v bohaté nabídce obchodu Godeal24 najdeme i řadu dalších nástrojů pro počítač, mezi které se řadí například Ashampoo Photo Commander 16, Wise Care 365, Adguard, software od IObit a řadu dalších, které dokážou kompletně pokrýt vaše potřeby.

Další nástroje pro PC za nejlepší ceny!

Proč Godeal24?

Mnoho lidí dokážou nízké ceny na Godeal24 skutečně nadchnout, jenže i přesto se nabízí důležitá otázka. Proč jsou vlastně tak nízké? Případně je tohle vůbec reálné? V tomto ohledu můžete být úplně v klidu, jelikož prodávané licence jsou skutečně platné a typu OEM. Jelikož někteří už své licence nevyužívají, prodají je přímo obchodu za nižší cenu, který je pak může přeprodávat dále. Díky tomu zná Godeal24 takzvaně historii každé nabízené licence a může u nich zajistit, že jsou 100% validní a bezpečné. Na webu  tak můžete najít řadu nejrůznějších nabídek na Microsoft Office či na aktuální Windows. Použité licence se navíc prodávají ve formě licenčních klíčů. Po jejich zakoupení tak nemusíte čekat na doručení krabicové verze, neplatíte žádné poštovné a prakticky se ihned můžete použít do aktivace a používání. Stejně tak zde nenajdete žádné předplatné – vše, co si pořídíte, už vám patří napořád.

Obchodu Godeal24 se podařilo si získat velkou popularitu za svou profesionalitu, rychlé doručení, jednoduchý platební systém a garanci vrácení peněz. Zároveň se obchod těší i z pokročilé technické podpory, která dokáže zákazníkům poradit před i po zaplacení, a to nejen s technickými problémy, ale zároveň vám dokáže doporučit nejvhodnější verzi Windowsu. Nárok na podporu máte navíc vždy. Díky tomu všemu si Godeal24 vysloužil ohodnocení v podobě 4,9 hvězdiček z pěti a 98% míru spokojenosti na srovnávacím portále TrustPilot (nezávislá platforma pro hodnocení obchodů), což jasně potvrzuje kvality obchodu. Kontaktní e-mail: service@godeal24.com.

Jak aktivovat Microsoft Office 2021 Professional Plus

  1. Stáhněte soubor z oficiálního odkazu
  2. Rozbalte archiv
  3. Klikněte na Settings Launcher v rozbalené složce
  4. Následujte instrukce zaslané v e-mailu pro dokončení informace
  5. Spusťte Office, zadejte licenční klíč a aktivujte si tak Microsoft Office 2021 Professional Plus

Související články

Dnes nejčtenější

.