Zavřít reklamu

Chystaný smartphone Samsungu pro nižší střední třídu Galaxy M13 5G je zase o krok blíže svému představení. Jen několik dní poté, co obdržel certifikaci amerického úřadu FCC (Federal Communications Commission) totiž získal další, tentokrát od organizace TUV Rheinland.

Certifikace TUV Rheinland uvádí Galaxy M13 5G pod modelovým číslem SM-M135F/DS. O telefonu odhaluje (lépe řečeno potvrzuje) pouze to, že bude podporovat rychlé nabíjení s výkonem 15 W.

Galaxy M13 5G bude podle neoficiálních zpráv a různých indicií disponovat 6,5palcovým displejem s rozlišením FHD+ a kapkovitým výřezem, čipsetem Dimensity 700, až 6 GB operační a až 128 GB interní paměti, duálním fotoaparátem s rozlišením 50 a 2 MPx (druhý by měl sloužit jako snímač hloubky ostrosti), do zapínacího tlačítka integrovanou čtečkou otisků prstů a baterií s kapacitou 5000 mAh. Na rozdíl od svého předchůdce Galaxy M12 bude podle všeho postrádat 3,5mm jack. Dostupný by měl být i v 4G verzi. Na základě poslední i předchozích certifikací lze očekávat, že bude představen již velmi brzy, pravděpodobně v červnu.

Telefony Samsung Galaxy koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.