Zavřít reklamu

Pokud jde o navigační aplikace pro Android, nabízí jich online obchod Google Play opravdu velké množství. Vedle tradičních navigací zde ale najdete také velmi specifické navigační aplikace pro uživatele s konkrétními představami, požadavky a nároky. Které aplikace vás navedou například k lahodnému ovoci, skrytému koupališti nebo třeba k toaletě?

Na ovoce

Již zanedlouho se všichni budeme moci radovat z bohaté úrody nejrůznějšího sezónního ovoce. Spousta tohoto ovoce – respektive dřevin, které jej plodí – je veřejně přístupná. Pokud chcete mít přehled o ovocných stromech ve vašem okolí, pomůže vám v tom aplikace s názvem Na ovoce, díky které si nejen pochutnáte, ale také budete mít jistotu, že nemlsáte nelegálně.

Stažení v Google Play

Swimplaces – KdeSeKoupat

Na koupání pod širým nebem je pro běžné netrénované neotužilé smrtelníky ještě brzy, za pár měsíců už ale nastane období, kdy se většina z nás bude poohlížet po místě, na kterém by se mohla svlažit v horkých dnech. S vyhledávání míst ke koupání vám skvěle pomůže aplikace Swimplaces, která vám dokáže najít nejen veřejná koupaliště a bazény, ale také lomy a méně tradiční místa, a to i s hodnocením od ostatních uživatelů.

Stažení v Google Play

WC Kompas

Téma vylučování patří spíše mezi tabu, pravdou ale je, že na ono místo zkrátka a dobře čas od času potřebuje každý z nás. Aplikace s názvem WC Kompas vám poskytne dokonalý a aktuální přehled nejen o běžných veřejných toaletách, ale také o toaletách pro maminky s dětmi či pro lidi se speciálními potřebami. Aplikace funguje v rámci mapovací platforma MAPOTIC.

Stažení v Google Play

Úžasná místa

Pokud chcete při vašich výletech zažít něco nového a navštívit i jiné lokace než tradiční turistické atrakce, můžete inspiraci načerpat v aplikaci Úžasná místa. Najdete zde neustále se rozrůstající databázi zajímavých a nevšedních míst a cílů včetně potřebných informací, rozdělených do přehledných kategorií. Samozřejmostí jsou i fotografie a přesná navigace k vybraným místům.

Stažení v Google Play

Placehunter

Další aplikací, kterou můžete využít k vyhledávání netradičních míst, je Placehunter. Najdete zde rovněž obsáhlou databázi zajímavých a neotřelých turistických cílů včetně informací, popisu a fotografií, aplikace nabízí také offline verzi a další skvělé funkce.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.