Zavřít reklamu

Google v rámci své konference Google I/O oficiálně odhalil i první pohled na telefony Google Pixel 7 a Pixel 7 Pro. Mají mírně přepracovaný design se zachováním charakteristické lišty pro své fotoaparáty, kterou společnost prvě použila u generace 6. Google zmínil, že oba modely skutečně přijdou na trh letos na podzim.

Největší změnou v designu je právě ona lišta fotoaparátu, která upouští od současného skleněného vzhledu ve prospěch celohliníkového designu s výřezy pro senzory fotoaparátu. Barevná provedení by měla být Obsidian, Snow a Lemongrass (Hazel u verze 7 Pro). Pixel 7 i Pixel 7 Pro budou dodávány na trh už s Androidem 13, ale především také druhou generací procesoru Tensor.

U něho Google uvádí, že: „S procesorem Google Tensor nové generace přinesou Pixel 7 a Pixel 7 Pro ještě užitečnější personalizované funkce pro fotky, videa, zabezpečení a rozpoznávání řeči.“ Kdy přesně tomu bude, nevíme, zmínka padla jen o podzimu 2022. Dá se ale předpokládat, že půjde o typické říjnové datum. Neznáme ani bližší specifikace fotoaparátů, stejně jako ceny. Ty by mohly být pro americký trh nastaveny shodně, jako je tomu u Pixelů 6, tedy 599 či 899 dolarů. U nás budeme muset spoléhat na šedý dovoz.

Telefony Google Pixel koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.