Zavřít reklamu

Tento týden jsme informovali, že čínská společnost ZTE chystá smartphone, který se bude pyšnit třemi zadními 64MPx fotoaparáty schopnými natáčet 8K video. Nyní do éteru unikl jeho první render a nutno říci, že nevypadá vůbec špatně.

Z renderu, který byl zveřejněn v čínské sociální síti Weibo, vyplývá, že Axon 40 Ultra bude disponovat do stran zakřiveným displejem s minimálními rámečky, podobně jako je to u Galaxy S22 Ultra. Zadní straně dominují tři velké 64MPx senzory. Telefon je na obrázku zachycen v šedé a černé barvě.

Příští „supervlajka“ ZTE by se jinak měla chlubit AMOLED displejem s rozlišením FHD+ nebo QHD, poddisplejovým fotoaparátem, čipsetem Snapdragon 8 Gen 1, až 16 GB operační a až 512 GB interní paměti a baterií s kapacitou 5000 mAh a podporou rychlého nabíjení s výkonem 65 W. Softwarově ji bude podle všeho pohánět Android 12 s poslední verzí nadstavby MiFavor UI a s pravděpodobností hraničící s jistotou bude podporovat 5G sítě. Velmi zajímavě vypadající smartphone bude spolu s modely Axon 40 a Axon 40 Pro představen 9. května.

Související články

Dnes nejčtenější

.