Zavřít reklamu

Máj je lásky čas. Každý ho ale tráví jiným způsobem, a to, co děláme na prvního máje, bývá často ovlivněno tím, jak dlouho a zda vůbec jsme zadaní. V dnešním mírně odlehčeném dílu našeho seriálu o tipech na aplikace vám přinášíme výběr „prvomájových“ appek, které jistě ocení jak zadaní, tak i ti single.

Tinder

Na světě – potažmo v Google Play – je spousta seznamovacích aplikací, Tinder ale zkrátka a dobře patří mezi klasiky. Pokud se cítíte na prvního máje sami a hledáte buďto jednorázové povyražení, nebo třeba i něco víc, můžete si tuto populární seznamovací aplikaci stáhnout do vašeho smartphonu a „swipovat“ dle libosti.

Stažení v Google Play

Bumble

Poměrně velké popularitě se na trhu se seznamovacími aplikacemi těší také Bumble. V některých bodech se podobá Tinderu, a klade si za cíl seznámit vás s novými lidmi – je jen na vás, zda to budou noví přátelé, krátkodobá známost, nebo třeba nová životní láska. Rozdíl oproti Tinderu je ten, že v případě služby Bumble podniká první krok vždy žena, a to do 24 hodin od shody.

Stažení v Google Play

Coral

Coral je zajímavá, ale velice specifická aplikace pro páry, které se nebojí experimentovat a zkoušet nové věci. Coral vám nabízí spoustu tipů na zajímavé a netradiční partnerské aktivity, ale také podněty k zamyšlení nad vaším vztahem nebo možnost využít rad odborníka. Aplikaci můžete využít třeba také k partnerské řízené meditaci.

Stažení v Google Play

Between

Máte svou drahou polovičku, chcete s ní komunikovat, a klasické komunikační aplikace vám nevyhovují? Můžete vyzkoušet Between – komunikační platformu, která je určená přímo pro páry. Kromě každodenní konverzace zde můžete sdílet také společné vzpomínky v podobě videí, fotografií či poznámek, plánovat schůzky a spoustu dalšího.

Stažení v Google Play

Netflix

Někdy zkrátka plány na prvního máje nevyjdou. Pokud se nemáte s kým líbat pod rozkvetlou třešní a seznamovací aplikace vás zklamaly i na prvního máje, nezoufejte. Stále ještě je tady Netflix. Populární streamovací služba, která má pro vás filmy i pořady všech možných žánrů a původu. Je jedno, zda hledáte raritní anime, brutální gore horor nebo třeba romantickou komedii – na Netflix se můžete vždy spolehnout. A měsíční předplatné vás vyjde levněji než romantická večeře.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.