Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Řešíte právě upgrade softwaru u vašeho počítače? Pokud máte spadeno na Windows nebo kancelářský balíček Office, pravděpodobně jste se pozastavili nad jejich vysokými cenami. Naštěstí je tady i další možnost – obchod Godeal24 nyní pořádá speciální akci Labor Day Sale, díky které si můžete přijít na Windows 10 za pouhých 7,24 €! Pokud navíc chcete přejít na Windows 11, žádný problém! Microsoft totiž nabízí bezplatný upgrade pro uživatele Windows 10. Nyní je tedy perfektní čas pro pořízení tohoto operačního systému. Podobně je tomu i v případě kancelářského balíčku. Jestliže pokukujete po Office 2021, ale odrazuje vás vysoká cena, zbystřete. Office 2021 nyní pořídíte již za 30,22 €! Ve srovnání s oficiální cenou u Microsoftu, který si účtuje neuvěřitelných 439,99 $, jde o obrovský rozdíl. Prakticky tak můžete ušetřit přes 9 tisíc korun.

Proč jsou ceny u Godeal24 tak levné? Nedoprovází je problémy?

Mnoho uživatelů tyto nízké ceny, kterými se Godeal24 vyznačuje, nadchnou, jenže si ihned začnou klást zásadní otázku. Proč jsou vlastně tak nízké? Případně jde vůbec o reálnou nabídku? Naštěstí nemusíte mít sebemenší obavy, jelikož se jedná o takzvané OEM licence. Jednoduše někteří, kteří už své licence nepotřebují, je prodávají obchodu Godeal24 za nižší ceny, přičemž obchod je následně už jen přeprodává. Díky tomu ostatně zná „historii“ každé licence, díky čemuž má 100% jistotu, že jsou všechny plně funkční a bezpečné. Na webu Godeal24 můžete najít řadu nabídek na Microsoft Office nebo nejnovější Windows. Takzvané použité licence jsou navíc kompletně digitální – nemusíte tedy platit za jejich doručení. Zkrátka a jednoduše, díky tomu si lze licenci aktivovat prakticky okamžitě, bez jakéhokoliv čekání či předplatného. Software navíc funguje navždy.

godeal labor day 1

Časově omezená nabídka s nejnižšími cenami vůbec!

Sleva 62 % na balíčky s Windows + Office! Slevový kód: SGO62

Sleva 50 % na Windows! Slevový kód: SGO50

Další software pro práci i studium z domova! Slevový kód: SGO62

godeal labor day 2

Aby toho nebylo málo, tak se v nabídce Godeal24 nachází i řada dalších nástrojů pro PC. Mezi nimi se nachází například Ashampoo Photo Commander 16, Wise Care 365, Adguard, software od IObit  a řada dalších, které vám dokážou značně zpříjemnit práci na počítači.

Další nástroje za nejlepší ceny!

Prohlédněte si nabídku levného softwaru zde

Godeal24 je profesionálním prodejcem softwaru, který prodává plně funkční a legální digitální licence. Potěšit navíc dokáže i zákaznický servis – zakoupené licenční klíče totiž obdržíte prakticky ihned, díky čemuž je můžete rovnou stáhnout, aktivovat a vrhnout se do jejich používání.

Obchod Godeal24 si za dobu svého působení dokázal vybudovat solidní renomé, čemuž vděčí své profesionalitě, rychlosti a garanci vrácení peněz. Aby toho navíc nebylo málo, tak se zároveň nabízí i nepřetržitá zákaznická podpora, která je kdykoliv schopna řešit jakýkoliv problém, stejně tak i zodpovídat dotazy a radit v oblasti výběru. Ostatně není se pak čemu divit, že za kombinaci nejnižších cen a profesionální podpory si obchod vysloužil hodnocení 4,9 (98% spokojenost nakupujících) na ověřeném portálu TrustPilot. Jedná se o nezávislou platformu, kde lidé hodnotí služby a produkty. V případě jakýchkoliv dotazů na akci či produkty se stačí ozvat na e-mail service@godeal24.com.

Související články

Dnes nejčtenější

.