Zavřít reklamu

Fotoaparáty smartphonů s operačním systémem Android jsou čím dál tím lepší. Někomu ale nativní fotoaparát nemusí z různých důvodů vyhovovat. Právě těmto uživatelům jsou určené aplikace, které vám pomohou posunout focení na vašem smartphonu s Androidem na novou úroveň.

Lightroom

Populární aplikace Lightroom neslouží jen k úpravám již pořízených fotografií, ale nabízí také režim fotoaparátu. Pokud se rozhodnete využít Lightroom k fotografování, můžete využít spoustu užitečných manuálních prvků, díky kterým si můžete pohrát se světlem, expozicí a řadou dalších parametrů.

Stažení v Google Play

Open Camera

Open Camera je užitečná bezplatná aplikace, která vám pomůže vylepšit fotografie na vašem smartphonu přímo v průběhu jejich pořizování. Nabízí možnost přepínání mezi různými režimy, manuální ovládací prvky, funkci samospouště nebo třeba možnost přidání metadat. Open Camera nabízí také podporu pro HDR režim.

Stažení v Google Play

Google Camera

Z dílny společnosti Google vzešla již celá řada zajímavých bezplatných aplikací, a jednou z nich je právě Google Camera. Google Camera vám umožní fotografovat v HDR režimu, při zhoršených světelných podmínkách nebo třeba s dlouhou expozicí. Nabízí také funkce pro lepší zaostřování, možnost manuálního přizpůsobení parametrů vašich snímků a mnoho dalšího.

Stažení v Google Play

Pro Cam X – Lite

Aplikace Pro Cam X – Lite dokáže vašemu smartphonu s Androidem propůjčit řadu funkcí, které můžete znát z profesionálních fotoaparátů. Najdete zde spoustu možností manuálního přizpůsobení jednotlivých parametrů vašeho snímku, možnost ovládání vyvážení bílé, expozice, možnost focení sekvencí, stabilizátor a spoustu dalšího.

Stažení v Google Play

HD Camera for Android

Aplikace HD Camera for Android vám podobně jako výše zmíněné tituly umožňuje vylepšování vašich fotografií přímo v průběhu focení, stejně jako možnost využití některých manuálních prvků. Nabízí sedm různých režimů focení, filtry použitelné v reálném čase, podporu HDR režimu, ale třeba také možnost přizpůsobení vyvážení bílé, expozice a dalších parametrů.

Stažení v Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.