Zavřít reklamu

Jak jsme před pár týdny informovali, Samsung pracuje na nástupci loňského smartphonu nižší střední třídy Galaxy M12. Nyní se Galaxy M13 přiblížil o krok blíže svému představení, získal totiž Bluetooth certifikaci.

Certifikace organizace Bluetooth SIG neodhaluje žádné specifikace Galaxy M13, pouze to, že bude podporovat Bluetooth 5.0. Doplňme, že v databázi organizace je telefon uveden pod modelovým názvem SM-M135F/DSN.

Galaxy M13 bude podle neoficiálních informací disponovat 6,5palcovým displejem s rozlišením FHD+ a kapkovitým výřezem, čipsetem Dimensity 700, 6 GB operační a 128 GB interní paměti, duálním zadním fotoaparátem, baterií s kapacitou 5000 mAh a do zapínacího tlačítka integrovanou čtečkou otisků prstů. Měl by také existovat ve variantě s podporou 5G sítí.

Na rozdíl od svého předchůdce bude podle všeho postrádat 3,5mm jack. Je také možné očekávat, že jeho displej bude podporovat 90Hz obnovovací frekvenci a jeho baterie „umět“ rychlé nabíjení s výkonem 15 W. Telefon by měl být uveden na scénu již zanedlouho, pravděpodobně v květnu nebo červnu.

Telefony Galaxy S22 koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.