Zavřít reklamu

Komerční sdělení: KAABO, nejlepší elektrické koloběžky na světě, jsou opět tady. Po loňském úspěchu, kdy se už během předobjednávek vyprodaly téměř všechny modely, je nyní možné si exkluzivně u Mobil Pohotovosti koloběžky opět předobjednat. Jedná se o novou limitovanou várku koloběžek, ve které Mobil Pohotovost přivezla ty nejžádanější kousky s řadou vylepšení, a také jeden zcela nový model s extrémním výkonem i dojezdem.

Nová verze nejprodávanějšího modelu

Koloběžky KAABO jsou skutečně unikátní. Svými parametry a konstrukcí nemají na českém trhu konkurenci a celosvětově jde o nejlepší elektrokoloběžky. Právě titul nejlepší koloběžky roku si vysloužila KAABO Mantis 10 Plus, která se i v Česku stala absolutně nejprodávanějším modelem, a to i díky dojezdu až 75km, maximální rychlosti 60 km/h a odpružení na předním i zadním kole. Nyní si můžete předobjednat její novou verzi Mantis 10 Plus (2022) za 41 990 Kč, která má navíc světlo, blinkry, klakson, voděodolnost IPX5 a také přepínač mezi eco a turbo módem.

Novinka Wolf King GT Pro 

Mobil Pohotovost ale do Česka přivezla ještě jednu novinku – koloběžku KAABO Wolf King GT Pro. Ta svými specifikacemi cílí skutečně na ty nejnáročnější, jelikož nabízí dva 2000W motory, dojezd až 180 km, rychlost 100 km/h, hydraulické brzdy s ABS, rám z leteckého hliníku a také pokročilé odpružení předního i zadního kola.

1520_794_KAABO_Wolf_King_GT Pro

Limitované předobjednávky

Koloběžky KAABO si můžete už nyní předobjednat u Mobil Pohotovosti, která je na českém trhu jejich exkluzivním prodejcem. Veškeré předobjednávky budou odeslány 5. května s garancí doručení do 10. května. V rámci předobjednávek je dostupné limitované množství koloběžek, a tak jejich dostupnost platí pouze do vyprodání zásob.

Kteroukoli z koloběžek KAABO si můžete pořídit na splátky bez navýšení, takže navíc nezaplatíte ani korunu. Při koupi koloběžky získáte také zdarma prémiovou záruku, kdy v případě jakýchkoli komplikací u vás servis koloběžku vyzvedne a poté opravenou zase přiveze.

Související články

Dnes nejčtenější

.