Zavřít reklamu

Dobrý vývojář je v dnešní době nedocenitelným přírůstkem do každé firmy. Spokojený vývojář je ale téměř raritou. Každodenní vývoj fádních aplikací se totiž rychle omrzí. Ne však v Dactylu, kde jsou cool projekty denním chlebem.

S kým máš tu čest?

Banda zapálených vývojářů, jež ze své záliby v technologiích vybudovala poctivou dřinou developerský ráj plný chytrých a zkušených mozků, které se nezaleknou žádné výzvy – to je Dactyl Group. Náš stále rostoucí tým dactyláků se věnuje vývoji špičkových nativních aplikací, webů i systémů více než 8 let.

dactylgroup_jpeg-18

Výzvy, to je naše!

Naše práce řeší neřešitelné a pomáhá, kde jí je zapotřebí. Nebojíme se použít nejmodernější technologie jako jsou Coroutines, LiveData, JetPack, Dagger, Hilt a další. O naše zkušenosti se rádi dělíme mezi sebou i s ostatními, ale svůj píseček milujeme nade vše, proto všechna řešení tvoříme pod jednou střechou. I proto, že to zkrátka zmákneme. Naše opravdové gró je ale vývoj mobilních aplikací.

Nezalekneme se žádného úskalí, a právě naopak si rádi vyhrajeme i se zdánlivě nemožným zadáním. I úžasný a promyšlený produkt může mít zásadní háček – třeba fyzické čudlíky! To by samo o sobě tolik nevadilo… kdyby se nehoupaly několik metrů nad hlavou. A tady nastupují do akce naše mobilní aplikace. Kvalitní appka vyřeší naprosto vše!

dactylgroup_jpeg-16

Baví nás, co děláme… a děláme to dobře

Analýza, design, vývoj a následná péče. Tak vypadá důkladné řešení každého našeho projektu. Našim klientům navrhneme aplikaci od A do Z a ani po dokončení je nenecháme na holičkách. Samozřejmostí jsou workshopy přímo s klienty i rozsáhlá uživatelská testování. Práce nás nesmírně baví a s ní i obrovská rozmanitost našich klientů a zajímavých projektů.

Pro koho vyvíjíme naše appky?

To je ta nejlepší část. Pro kohokoliv. S nadšením skáčeme po zajímavých českých zadáních, ale také si pravidelně ukousneme sousto z významných mezinárodních projektů. Máme na svědomí například aplikace i celý komplexní systém pro největší české výstaviště BVV, ale i promakaného festivalového průvodce pro Rock for People. Pokud tě zajímá celé naše portfólio, mrkni na jednotlivé reference, které na našem webu také najdeš. U nás nuda nehrozí.

Appky na fesťáky nebo pro airsoftky? Easy!

Práce u nás jen tak nezevšední. Proč? Často vyvíjíme appky na míru pro opravdu cool hardware. Makáme například na aplikaci pro nastavitelné osvětlení od ROBE, nebo vyvíjíme aplikaci pro smart airsoftové zbraně Leviathan, která umí změřit výstřely za minutu i parametry zbraně, jako je teplota procesoru. Jestli tohle všechno není cool, tak co potom je? Většina těchto aplikací komunikuje s hardwarem pomocí Bluetooth, ale to u nás vůbec není pravidlem.

dactylgroup_jpeg-13

Atraktivní příležitost pro šikovného androiďáka

Jak jsi asi vyčetl, fantazii se meze nekladou. Do týmu by se nám ale hodily další vývojářské ruce, hlavně zlaté androiďácké ručičky v podobě Android vývojáře. Rozhodně ti máme co nabídnout. Vyzkoušíš si hromadu nových věcí a co neumíš, to tě naučíme. Zajímá tě spíš software, hardware, nebo to rád kloubíš dohromady? Super, u nás si vybereš pracovní pozici, která tě bude zajímat a bavit. Mluvíme spolu na rovinu a předáváme si naše dlouholeté zkušenosti. Pokud máš nějaký suprový nápad, rádi si ho poslechneme. Můžeš se navíc učit i samostatně, každý má u nás rozpočet na vlastní vzdělávání.

Jak si tě asi představujeme, ale i jak to u nás vypadá, můžeš zkouknout přímo v našem videu.

Android však není naší jedinou vášní a nadšených inovativních kolegů není nikdy dost. Pokud zbožňuješ technologie a rád pracuješ na zajímavých projektech, hledáme nové dactyláky i na pozicích Full Stack nebo iOS vývojář.

Související články

Dnes nejčtenější

.