Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Operační systém Windows 10 je konstantně vylepšovat a upravován tak, aby uživatelům zajistil co možná nejlepší výkonnost a stabilitu. Windows 11 se na druhé straně již od svého vydání potýká s menšími problémy ohledně softwarové a hardwarové kompatibility. Konkrétně se objevila řada stížností informujících o problémech při použití procesorů AMD Ryzen, stejně tak o chybě zpomalující SSD disky, což samozřejmě vyústí ve zhoršených chod celého systému. Pokud se tedy s těmito nedostatky setká uživatel se slabším počítačem, není se čemu divit, že ho Windows 11 příliš nepotěší. Když se ale podíváme na zabezpečení, v tom má Windows 11 navrch. Je ihned patrné, že Microsoftu na úrovni zabezpečení záleží – uživatel může podstatně lépe spravovat aplikace, které sledují jeho polohu, prostřednictvím notifikací. V kombinaci s Windows Security Smartscreen navíc systém Windows 11 automaticky detekuje škodlivý softwarove snažící se ukrást citlivá data.

Jakou verzi Windows vybrat?

Ačkoliv je Windows 11 z hlediska zabezpečení podstatně lepší, Windows 10 je stále lepší z hlediska výkonnosti a kompatibility softwaru. Zároveň jde o současně nejoblíbenější verzi.

Jak zakoupit originální Windows 10 nebo MS Office?

Pokud chcete ušetřit, a zároveň si přijít na originální Windows nebo MS Office, ale uvědomujete si rizika některých softwarových balíčků na internetu, které mohou zašifrovat vaše data či ukrást citlivé informace, pak  zbystřete. Právě nyní totiž odstartovala obrovská velikonoční akce Godeal24 Easter sale, v rámci které si pořídíte Windows 10 již za pouhopouhých 7,24 €. Zakoupit tak můžete originální a bezpečnou kopii tohoto operačního systému. Stejně je k dostání i Office Professional 2021, která běžně stojí 439,99 $, avšak nyní je k dostání jen za 30,22 €. Ušetřit tak můžete úžasných 350 €! Godeal24 funguje jakožto přeprodejce softwaru, který se mimo prodeje licencí na Windows a Office zaměřuje i na nástroje pro PC, mezi které se řadí Ashampoo PDF Pro 3, MacBooster 8 Lifetime Subscription a další utility od IOBIT.

220407-720p-gd24-€

Velikonoční akce přináší nejnižší ceny vůbec!

Sleva 62% na Windows a Office! Slevový kód: SGO62

220407-720p-gd24+€

Další nástroje pro PC za nejlepší ceny

Prohlédněte si nabídku nástrojů zde

Sleva 50 % na Windows! Slevový kód: SGO50

Další software pro online práci i studium! Slevový kód: SGO62

Co je OEM licence a proč ji zvolit?

Drtivou většinu samozřejmě dokážou zaujmout nízké ceny u Godeal24. Nabízí se ale otázka, proč jsou vlastně tak nízké? Případně je to vůbec legální? Ničeho se naštěstí nemusíte obávat. Prodávané licence jsou totiž typu OEM.

Tyto licence jsou v drtivé většině případů prodávány výrobcům počítačů, kteří je tak získávají za nižší cenu a mohou například systémy předinstalovat na své masově vyráběné počítače. Na druhou stranu nevýhodou těchto OEM licencí je, že jsou většině spojeny s hardwarem, respektive základní deskou. Jakmile jednou dojde k jejich aktivaci, je poměrně obtížné je přesunout na jiný počítač.

Naštěstí Godeal24 tyto OEM licence prodává tak elvně, že není problém si pro další počítač pořídit další. I tak ušetříte nemalou částku, než kdybyste kupovali za takzvaný retail.

Godeal24 navíc mimo zmiňovaných licencí nabízí i vytříbený ponákupní servis. Potěšit tak dokáže profesionální zákaznická podpora, která vám dokáže 24/7 poskytnout technickou podporu a poradit vám s jakýmkoliv vaším dotazem. Stačí se obrátit na e-mail service@godeal24.com.

Související články

Dnes nejčtenější

.