Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Som používateľ Apple zariadení 11 rokov a z týchto “tvrdení” podporím len tri. Ekosystém, aktuálnosť OS (na všetkých zariadeniach) a tlačiltko na tichý režim, o ktorom som ani nevedel, že Android nemá.
  Btw. Toto nie sú vyjadrenia Applákov, ale zakomplexovaných detí, či nezrelých jedincov. Nehádžte nás do jedného vreca. Na druhej strane je to úplne rovnaké, len s inými argumentami… ✌🏻

  Přesně. Vše má pro i proti. Sám bez problémů používám Windows (PC a Zephyrus G14) a android (S22). Ale dlouho jsem používal Macbook (Pro 13) a iPhone (6 Plus) a byl jsem spokojen. Jisté kompromisy jsem, ale řešil s každým zařízením. Nicméně ani ve snu by mě nenapadlo nadávat na „ty (to) druhé“. Doopravdy mi přijde, že urážlivé příspěvky jsou dílem děti nebo jedinců na podobné mentální úrovni.
  Navíc konkurence je zdravá a každý si najde co mu vyhovuje, neznamená to ale že budu nadávat na to druhé.

  Čtečka otisku prstů mi na Apple prostě chybí. Po sedmi letech u Apple jsem loni zkusil Android, teď jsem relativně čerstvý majitel Samsungu A52 5G a oproti IOS bych pár nedostatků našel. Chybí výše zmíněné tlačítko pro přepnutí do tichého režimu a potom například taková drobnost, že když Vám na Android někdo pošle ve zprávě telefonní číslo, nemůžete na to číslo že zprávy rovnou volat. Android má svoje plusy, ale proti IOS je trochu nedotažený.

  Mute tlačítko mají například telefony OnePlus. Na číslo zaslané do zprávy normálně volat jde snad z každého Androidu, co jsem kdy měl.
  Víc,než dedikované mute tlačítko bych na každém telefonu ocenil jedno extra programovatelné tlačítko nebo slider. Dvoupolohova dedikovaná spoušť fotoaparátu jako na některých Sony je také hodně návyková.

  Hardwarové tlačítko jsem měl na Oneplus a taky mi chybí. U S10e mám takto naprogramované Bixby tlačítko a je to super věc. Volat na číslo poslané přes sms teda u mě na Samsungu funguje. Jinak má iPhone hodně dobrých věcí a je fajn, že máme konkurenční prostředí. Nejvíc mi chybí AOD a čtečka v dipleji, nebo aspoň „pick to unlock“…

  Jsem uživatelem iPhonu a je mi úplně jedno, kdo co používá, co říká, natož abych někomu něco říkal, či ho přesvědčoval. Sám jsem byl uživatelem Samsungu za cca 25 tis. do doby než jsem s nim mrštil o zeď. Telefon za to asi nemohl, spíše Android, zamrzal OS, neustále vyzýval k promazáváni paměti, čínské appky byly polovičaté, občas nefungovaly. Potom mi kdosi věnoval starý iPhone 6s a nastala nirvána. Teď mám 13mini za 18 tis. a jsem naprosto spokojený. Není nad osobní zkušenost.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.