Zavřít reklamu

I když smartphony a tablety Samsungu se dodávají s interní aplikací Samsung Keyboard, mnoho uživatelů upřednostňuje jiné klávesnice, například Gboard nebo SwiftKey. Nyní vyšlo najevo, že první zmíněná má na zařízeních Galaxy nepříjemný problém, který nebyl dosud vyřešen.

Problém spočívá v tom, že na některých smartphonech a tabletech Galaxy nastavení hlasitosti stisku kláves nefunguje tak, jak by mělo. Klávesnice se podle všeho řídí úrovní hlasitosti systému, nikoli svým vlastním nastavením. Tento problém se nevyskytuje na všech telefonech jiných značek, než jakými jsou ty Samsungu, což znamená, že buď Google nebo Samsung jej musí vyřešit zejména na zařízeních Galaxy.

Vzhledem k tomu, že hlasitost stisku kláves se nemění podle vlastního nastavení aplikace, může to iritovat uživatele, kteří svůj telefon či tablet chtějí mít v tichém režimu, ale zároveň chtějí u klávesnice zvukovou odezvu. Může to také způsobit problémy uživatelům, kteří chtějí mít různé úrovně hlasitosti pro přehrávání médií a mačkání kláves na klávesnici. Používáte-li klávesnici Gboard a zaznamenali jste u ní výše uvedené potíže se zvukem, dejte nám vědět v komentářích.

Související články

Dnes nejčtenější

.