Zavřít reklamu

Nelíbí se vám, jak váš Samsung telefon vyzvání? Chcete jeho melodii vyměnit? Jak změnit vyzvánění na Samsungu není nic složitého. Můžete tak učinit nejen pro vyzváněcí tón, ale také zvuky oznámení nebo systémový zvuk. Samozřejmě jsou zde ještě vibrace, které si také můžete blíže definivat. 

Hlasitost vyzvánění si samozřejmě ladíte tlačítky zařízení. Pokud jedno stisknete, na displeji se zobrazí ukazatel. Když klepnete na nabídku tří teček, můžete si určit různou hlasitost pro vyzvánění, média (hudba, videa, hry), zprávy nebo systém. Jestliže vaše zařízení nepřehrává žádnou melodii ani média, nejdříve zjistěte, jestli nemáte danou sekci úplně ztišenou.

Jak změnit vyzvánění na Samsungu Galaxy

  • Jděte do Nastavení. 
  • Vyberte Zvuky a vibrace. 
  • Klepněte na Vyzváněcí tón a ze seznamu vyberte ten požadovaný. 
  • Klepnutím na Zvuk oznámení nebo Systémový zvuk můžete změnit i je. 
  • Níže si můžete vybrat ještě Typ vibrací při hovoru nebo při oznámení, stejně jako můžete určit jejich intenzitu. 

Vhodné jistě může být i zvolit nabídku Systémový zvuk a vibrace, ve které si určíte, kdy chcete zvuky a vibrace přehrávat na úrovni systému. Jedná se např. o signalizaci nabíjení, nebo klepání klávesnice. Posledními nabídkami jsou Kvalita zvuku a efekty, kde si můžete na podporovaných zařízení zapnout Dolby Atmos a v případě potřeby ladit ekvalizér. Funkce Adapt Sound vám pak poskytne dokonalý zvuk naladěný přesně pro vaše uši v případě telefonního hovoru. 

 

Související články

Dnes nejčtenější

.