Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Proč ztrácet čas úklidem domácnosti, když jej za vás dokáže kompletně vyřešit inteligentní robotický vysavač? Pokud se po něčem takovém zrovna sháníte, pak pro vás máme skvělý tip, na kterém dokonce nyní ušetříte skvělých 20 %. K dostání je totiž velice oblíbený robotický vysavač Niceboy ION Charles i7. Ten v sobě navíc kombinuje i účinný mop a řadu moderních technologií zajišťujících jeho kompletní soběstačnost. Pojďme si na něj tedy společně posvítit.

niceboy-ion-charles-i7-fb

Nechte technologie uklidit za vás

Jak už jsme zmínili výše, robotický vysavač Niceboy ION Charles i7 dokáže zastat roli vysavače i mopu. Právě u vytírání se navíc pyšní nadprůměrnou efektivitou díky inteligentnímu dávkování vody AQUA Direct. Díky celkově velice dobře propracovanému mopovacímu systému si tak robot poradí i se zaschlými a obtížnými skvrnami. S tím mimochodem souvisí jeho poměrně velká prachová nádobka s objemem 600 ml. Ta je následně ještě doplněna nádobkou stejného objemu určenou pro vodu k vytírání, což je více než dostatek i pro úklid větších prostorů, aniž byste se do akce museli jakkoliv zapojit.

Jádrem produktu je samozřejmě jeho výkonný motor s efektivním systémem nasávání Hurricane PRO se sacím výkonem 2300 Pa, což jde ostatně ruku v ruce s dvojicí bočních kartáčů a centrálním kartáčem Animal Brush pro efektivní zachycení všech nečistot, včetně zvířecích chlupů. Důležitá je taky filtrace. Z tohoto důvodu je model ION Charles i7 vybaven třístupňovým filtračním systémem MAX Clean. Primární a sekundární filtry dokážou zachytit větší nečistoty, zatímco jako pojistka se zde nachází HEPA filtr, který si hravě poradí s nejjemnějšími částicemi prachu, alergeny a roztoči. Stačí jej přitom jen umýt pod tekoucí vodou. V závěru ještě nesmíme zapomenout zmínit sofistikovaný navigační systém NaviGATE, který využívá gyroskopické senzory pro zmapování prostoru. Následně automaticky vyhodnotí danou plochu a naplánuje trasu tak, aby po sobě nezanechal byť jen špinavý milimetr.

Jelikož je navíc tento robotický vysavač chytrý, lze jej snadno propojit s appkou Niceboy ION a kompletně ho ovládat z vašeho iPhonu. Na dálku jej můžete poslat vysát nebo vytřít, případně si nastavit vlastní harmonogram na uklízení nebo si prohlédnout rozsáhlé statistiky. V této aplikaci lze spravovat i ostatní chytré produkty značky Niceboy ION.

Robotický vysavač Niceboy ION Charles i7 zakoupíte zde

Nyní s 20% slevou

Aby toho nebylo málo, tak si nyní tento robotický vysavač Niceboy ION Charles i7 můžete pořídit s parádní 20% slevou. Stačí jen v košíku zadat slevový kód ve znění UKLID20 a výsledná cena se automaticky sníží. Díky tomu si jej můžete pořídit jen za 5 599 Kč namísto původních 6 999 Kč. Akce navíc platí až do 30. dubna 2022 a vztahuje se na úplně všechny produkty z řady Niceboy ION. Přijít si tak můžete na chytré osvětlení, kartáčky, vysavače, zásuvky, váhy nebo rychlovarné konvice.

Související články

Dnes nejčtenější

.