Zavřít reklamu

Chytré mobilní telefony je možné využít ke všem možným účelům. Kromě jiného nám mohou posloužit například jako virtuální kalendáře, nástroje pro psaní seznamů úkolů… nebo třeba pro účely zapisování poznámek. Pokud právě hledáte aplikaci, kterou byste mohli využít pro psaní a správu poznámek, můžete se nechat inspirovat naším dnešním výběrem.

OneNote

OneNote od Microsoftu je velice populární multiplatformní aplikace, kterou ocení zejména ti, kteří se nespokojí jen s pouhým zapisováním obyčejného textu. OneNote promění váš smartphone s Androidem ve výkonný virtuální zápisník, ve kterém si můžete vybrat například druh a barvu papíru, využít celou škálu nástrojů pro psaní, kreslení a skicování, vytvářet kolekce poznámkových bloků a mnoho dalšího.

Stažení v Google Play Store (zdarma)

Google Keep

Společnost Google nabízí celou řadu užitečných nástrojů pro vaši práci. Patří mezi ně také aplikace Google Keep, kterou můžete skvěle využít k pořizování poznámek všeho druhu. Google Keep nabízí možnost psaní a úprav textu, přidávání mediálního obsahu, tvorbu seznamů, možnost kreslení a skicování, ale třeba také bohaté možnosti sdílení a spolupráce.

Stažení v Google Play Store (zdarma)

Material  Notes: Colorful Notes

Aplikace s názvem Material Notes: Colorful Notes vám umožní pořizování poznámek, jejich úpravu, sdílení a správu. Najdete zde také funkce pro vytváření seznamů všeho druhu, nastavování připomínek, možnost přidávání poznámek do seznamu oblíbených nebo třeba vytváření widgetů pro plochu vašeho smartphonu. Aplikací je možné zabezpečit číselným kódem.

Stažení v Google Play Store (zdarma)

Simplenote

Simplenote je funkcemi nabitá aplikace, s jejíž pomocí můžete vytvářet, upravovat, spravovat a sdílet veškeré vaše poznámky. Kromě poznámek ji můžete využít také k sepisování seznamů všeho druhu, své záznamy zde můžete přehledně třídit a ukládat, aplikace nabízí také funkci pokročilého vyhledávání. Samozřejmostí je také možnost přidávání štítků, sdílení a spolupráce.

Stažení v Google Play Store (zdarma)

BlackNote

BlackNote je elegantní, výkonná a spolehlivá aplikace pro pořizování poznámek na vašem smartphonu s Androidem. Nabízí možnost tvorby klasických poznámek i seznamů všeho druhu, vámi vytvoření obsah můžete přehledně třídit a zobrazovat. Vytvořené poznámky můžete uzamknout, přidat do seznamu oblíbených, sdílet, upravovat, a aplikace nabízí také možnost zabezpečení.

Stažení v Google Play Store (zdarma)

Související články

Dnes nejčtenější

.