Zavřít reklamu

Milovníci mobilních strategických her, zbystřete. Na zařízení s Androidem a iOS totiž bude již brzy dostupný titul Total War: MEDIEVAL II, což je zřejmě nejlepší díl legendární strategické série.

Total War: MEDIEVAL II slibuje přinést uživatelům mobilních zařízení směs masivních bitev v reálném čase a komplexní tahové strategie. Hra se odehrává na třech kontinentech během středověku, přičemž hlavním cílem je zajistit zdroje a loajalitu pro ovládnutí obří říše sahající od břehů západní Evropy až k pískům Saúdské Arábie.

Hráči se mohou těšit na 17 hratelných frakcí a obrovskou kampaň pro jednoho, v rámci níž se podívají do Evropy, Severní Afriky a na Blízký východ. Ovládání hry bude samozřejmě uzpůsobeno dotykovým displejům, takže lze očekávat nové intuitivní uživatelské rozhraní a propracované dotykové ovládání, které hráčům umožní perfektně ovládat bitevní pole.

Vydání mobilního portu, za kterým stojí zkušené studio Feral Interactive (na mobily přivedlo i jiné strategické pecky, jako např. dřívější díly Total War, XCOM nebo Company of Heroes), je plánováno na 7. dubna. Stát bude 15 eur (zhruba 370 Kč). Již nyní si hru můžete předběžně zaregistrovat.

Témata: , , , ,

Související články

Dnes nejčtenější

.