Zavřít reklamu

Na svých smartphonech provádíme každý den celou spoustu různých akcí a operací. U některých k těmto akcím patří také výpočty nejrůznějšího typu, a právě pro tyto účely se vám jistě bude hodit některá z pěti kalkulaček pro smartphony s Androidem, které určitě využijete.

Google Kalkulačka

Nástroje a aplikace od Googlu patří nejen mezi velmi oblíbené, ale také kvalitní a spolehlivé. Výjimku v tomto směru netvoří ani Google Kalkulačka, bezplatná aplikace s přehledným uživatelským rozhraním, která se skvěle ovládá, a která nabízí jak základní, tak i pokročilé funkce pro vaše výpočty. Google Kalkulačka nabízí také možnost ukládání, porovnání výpočtů a mnoho dalšího.

Stažení v Google Play Store

RealCalc Scientific Calculator

Jak název napovídá, tato aplikace poslouží zejména těm, kteří na svých smartphonech potřebují provádět o něco náročnější a komplikovanější výpočty a operace. RealCalc nabízí různé možnosti zobrazení i výpočtů, stejně jako funkci historie, paměti, převodu jednotek a řady dalších. Je v mnoha směrech plně přizpůsobitelná, takže máte možnost změnit do jisté míry jak její uživatelské  rozhraní, tak třeba i vzhled jejího virtuálního displeje.

Stažení v Google Play Store

Photomath

Photomath sice není kalkulačkou v tom pravém slova smyslu, určitě tuto aplikaci ale oceníte. Jedná se totiž o velmi zajímavý nástroj, který vám umožní nasnímat fotoaparátem vašeho smartphonu libovolný matematický příklad – ať už tištěný, na obrazovce počítače, nebo ručně napsaný – a v krátké době vám zobrazit jeho řešení. Tím to ale nekončí, Photomath vás totiž umí také provést krok za krokem celým postupem počítání daného příkladu.

Stažení v Google Play Store

CalcKit

CalcKit je všestranná aplikace, která vám dokáže skvěle pomoci s výpočty všeho druhu. Její uživatelské rozhraní je jednoduché a přehledné, a najdete v ní spoustu funkcí pro výpočty a převody. Ať už potřebujete vědeckou kalkulačku, jednoduchou kalkulačku, převodník měn či jednotek, nebo třeba nástroj pro výpočet obsahu či objemu, CalcKit vám spolehlivě poslouží.

Stažení v Google Play Store

ClevCalc

ClevCalc je další skvělou všestrannou a mutifunkční kalkulačkou pro váš smartphone s Androidem. Nabízí funkci jednoduché i vědecké kalkulačky, nástroje pro převody jednotek i měn, funkce pro počítání s procenty či úvěry nebo třeba zdravotní kalkulačku či kalkulačku spotřeby paliva. Samozřejmostí je možnost ukládání do historie.

Stažení v Google Play Store

Související články

Dnes nejčtenější

.