Zavřít reklamu

Ve čtvrtek 17. března Samsung představil očekávané novinky střední třídy Galaxy A33 5G, Galaxy A53 5G a Galaxy A73 5G. Záhy poté pro první dvě zmíněné vypustil na YouTube sérii krátkých propagačních videí, které shrnují, jak moc jsou „awesome“ (neboli úžasné či super).

První video nese název Galaxy A: Official Film a vyzdvihuje displeje, fotoaparáty, baterie a voděodolnost obou telefonů. Druhý klip se detailněji věnuje zejména fotoaparátům, a to konkrétně vylepšenému nočnímu režimu nebo režimu Fun mode. V akci můžete vidět také nástroj Object Eraser.

Další video ukazuje v detailu odolnost proti vodě a prachu (všechny tři smartphony jsou odolné podle standardu IP67, tj. jsou chráněny proti stříkající vodě).

Potom je tu oficiální unboxing video telefonu Galaxy A53 5G, které ukazuje, že v jeho balení najdeme opravdu jen to nejnutnější, konkrétně stručnou uživatelskou příručku, datový kabel s USB-C koncovkami a nástroj pro vytažení šuplíku SIM karty. Klip kromě toho zachycuje všechna čtyři barevná provedení smartphonu.

Poslední video shrnuje včerejší Galaxy A Event a zdůrazňuje klíčové vlastnosti telefonů Galaxy A33 5G a Galaxy A53 5G. Co myslíte, budou stejně úspěšné jako jejich předchůdci?

Nově představené smartphony Galaxy A je možné předobjednat například zde 

Související články

Dnes nejčtenější

.