Zavřít reklamu

Na události, kterou Samsung pojmenoval jako Galaxy A Event, byly představeny nejnovější přírůstky do střední řady portfolia společnosti s označením Galaxy A. Jde tedy o nové modely Galaxy A53 5G a Galaxy A33 5G. Jedná se o skutečně výkonná zařízení, která přinášejí nejnovější inovace Galaxy více uživatelům, a to ve stylovém a velice líbivém designu.

Tyto modely jsou plné nejlepších funkcí a parametrů s výtečným poměrem ceny a výkonu. Mezi jejich hlavní přednosti patří zbrusu nový čip, vynikající fotoaparát s umělou inteligencí, velký a kvalitní displej, dvoudenní výdrž baterie a odolnost dle certifikace IP67. Za pozornost stojí i podpora 5G sítí, špičkový systém zabezpečení, stylové, tenké, a přitom ekologické provedení a bohaté možnosti konektivity. Oba dva modely navíc do budoucna podporují aktualizace uživatelského rozhraní One UI i operačního systému Android OS, takže nezestárnou ani po letech.

Samsung ihned po skončení události uveřejnil celé video s představením novinek. Pokud jste ji tedy nestihli, můžete se podívat na její záznam výše. Vzhledem k formátu videa ideálně na vašem mobilní telefonu.

Nově představené smartphony Galaxy A je možné předobjednat například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.