Zavřít reklamu

Na začátku února nám Samsung představil své vrcholné portfolio smartphonů v podobě řady Galaxy S22, které doprovodily i tablety Galaxy Tab S8. Nyní je na čase ukázat světu letošní řadu telefonů střední třídy, kterou společnost označuje jako Galaxy A. A i když už o triu modelů Galaxy A33 5G, A53 5G a A73 5G víme hodně informací, pořád je zajímavé událost sledovat. 

Společnost Samsung už sice na začátku března formou tiskové zprávy uvedla model Galaxy A13, v jeho případě se ale jedná o nižší třídu, takže by do dnešního představení příliš nezapadal. Hlavně už z loňského roku máme představu právě o podobě události, protože i na ní společnost představila právě trio modelů řady A. Třeba se ale dočkáme ještě něčeho, jako třeba aktualizované řady tabletů Galaxy Tab A.

Na základě četných úniků kolem připravovaných telefonů lze říci, že Galaxy A33, Galaxy A53 a Galaxy A73 budou více než jen drobnou aktualizací svých předchůdců. Mohli bychom se totiž dočkat nových čipů Exynos spolu s prvním 108Mpx fotoaparátem přítomným v zařízení řady Galaxy A. Mezi další očekávané funkce patří displeje s vysokou obnovovací frekvencí. Bohužel ani jedno ze zařízení nemá být vybaveno 3,5mm audio konektorem nebo dokonce nabíjecím adaptérem ve svém balení.

Událost můžete sledovat na stránkách Samsung Newsroom i na oficiálním YouTube kanálu společnosti. Start je dnes v 15:00 a stream se objeví chvíli před zahájením akce. 

Uvedené novinky budete moci zakoupit například zde

Dnes nejčtenější

.