Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Lidé, kteří se zajímají o systém Windows 11, mohli spatřit několik zajímavých vylepšení od Microsoftu. Ty mají za cíl celkově zlepšit samotnou uživatelskou zkušenost a řešit dnešní problémy. Mezi jeden z největších světových problémů se řadí energetická krize, kvůli čemuž Microsoft podnikl několik změn pro ochranu naší planety. Nadcházející aktualizace Windows 11 tak teoreticky mohou váš počítač udělat o něco šetrnějším. V posledním Windows Insider preview, který byl zveřejněn ve vývojářském kanálu, Microsoft testuje novou funkci, jejíž cílem je snížení uhlíkové stopy.

Windows Update se u každého uživatele postará o naplánování instalací samotných aktualizací tak, aby došlo ke zmiňované redukci. Většina elektrické sítě je napájena z více zdrojů energie, včetně těch z obnovitelných zdrojů i fosilních paliv. Windows 11 se konkrétně bude snažit, pokud to tedy bude v dané chvíli možné, nastavit aktualizaci na pozadí v okamžiku, kdy bude aktivita zelené energie (z větru, slunce, vody) na vysoké úrovni. Zároveň ale uživatelé nebudou nijak omezování a update si budou moci nainstalovat sami.

Na druhou stranu funkce nebude dostupná pro každého. Její využití bude možné pouze v případě, kdy budete připojeni k napájení, přičemž se také musíte nacházet v místech, kde Microsoft získává údaje o regionální intenzitě uhlíku od partnerů jako ElectricMap nebo WattTime. V takovém okamžiku uvidí uživatelé ve Windows Update stránku s nastavením pro snížení uhlíkové stopy. Jedná se o menší krůček, který je z tohoto hlediska spíše zajímavý. Pokud by funkce byla dostupná pro všechny uživatele, mohla by přinést jisté změny.

Chtěli byste také přejít na nejnovější Windows 11, ale nevíte, kde pořídit originální licenci? Nyní máte skvělou příležitost, jelikož odstartovala akce Godeal24 Spring Sale, díky které si můžete přijít (nejen) na Windows 11 za pouhých 15.14 €. Zároveň jsou k dostání i další produkty Microsoft s až 62% slevami. Přitom se nemusíte obávat žádných problémů, s instalací a aktivací vám totiž dokáže pomoct profesionální zákaznická podpora, která nabízí technickou asistenci 24 hodin denně. Prodávané licence jsou navíc platné doživotně. Jakmile si tedy daný produkt aktivujete, můžete jej již napořád používat, aniž byste museli obnovovat například předplatná a podobně.

IMG_6235

OS Windows již od 7.24€! Časově omezená nabídka

Sleva 62 % na balíček Windows + MS Office! Slevový kód: SGO62

Prohlédněte si další zvýhodněné balíčky zde

Sleva 50 % na Windows! Slevový kód: SGO50

Další programy – Usnadněte si studium i práci s kódem: SGO62

Nástroje pro váš počítač

Aby toho nebylo málo, tak si zároveň můžete přijít na nástroje pro PC, které vám mohou pomoci například se zlepšením produktivity.

Godeal24 je internetový obchod, který se zaměřuje na globální prodej licencí operačních systémů, kancelářských balíčků a videoher. Je pro něj zároveň typické, že na první místo vždy staví zákazníka, což může potvrdit řada spokojených zákazníků. Obchod se totiž prodeji věnuje již několik let. Potěšit také dokáže nesmírně jednoduchý proces nákupu a aktivace. ihned po zaplacení objednávky totiž aktivační klíč k softwaru obdržíte prostřednictvím e-mailu, včetně detailních informací o stažení a následné aktivaci. Vše tedy probíhá on-line bez zbytečných poplatků. Pokud byste si rádi přečetli zkušenosti samotných zákazníků, můžete si je pročíst na webu Trustpilot, kde se nacházejí ověřené recenze. Kontaktní e-mail: service@godeal24.com

Související články

Dnes nejčtenější

.