Zavřít reklamu

Pokud plánujete nákup nového zařízení od společnosti Samsung, vyplatí se sledovat akce, které nabízí. Aktuálně totiž můžete na špičkových zařízeních ušetřit i 5 000 Kč. Stačí nabídnou své staré zařízení k odkupu. 

Jak to funguje 

Jednoduše zaregistrujete své použité zařízení a údaje potřebné k realizaci výkupu. Vyberete typ použitého zařízení a dle jednotlivých otázek určíte nacenění jeho stavu. Následně se vám zobrazí finální výkupní cena. Jakmile získáte nové zařízení společnosti, vložíte jeho IMEI číslo a přiložíte čitelnou kopii účtenky nebo faktury za vaše nové zařízení. Pro vaše staré si následně přijedou ze společnosti až k vám domů, stačí si objednat jeho přepravu. Po přijetí zařízení vám Samsung spolu s výkupní cenou zašle i jednorázový bonus. Ten se liší dle nového zařízení, které jste si koupili.

Seznam zařízení a výše bonusu 

  • Galaxy S22 Ultra – 5 000 Kč 
  • Galaxy S22/S22+ – 4 000 Kč 
  • Galaxy S21 FE 5G – 3 000 Kč 
  • Galaxy Z Fold3 – 5 000 Kč 
  • Galaxy Z Flip3 – 3 500 Kč 
  • Galaxy Watch4 nebo Watch4 Classic – 1 500 Kč 

Akce probíhá do 31. března 2022. Pokud tedy máte na některé z uvedených zařízení zálusk, příliš nemeškejte. Jedinou podmínkou je, že vykupované zařízení musí být funkční, a to ať už v případě telefonů, tabletů nebo chytrých hodinek (jakékoliv značky a stavu). K uvedenému bonusu pak samozřejmě dostanete i výkupní cenu zařízení, která se liší podle modelu a jeho stavu. Kompletní pravidla kampaně najdete zde. 

Nové telefony Samsung můžete koupit například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.