Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Milujete cestování nebo do něj teprve pronikáte? Našli jsme pro vás 3 užitečné aplikace, díky kterým budete vždy v obraze. Najdete levné letenky, bez problému se kamkoliv dopravíte, a ještě budete vědět, za co a kolik utrácíte. Chcete vědět víc? Čtěte dál.

Ušetřit za letenku je dnes už snadné

Do oblíbených destinací se můžete dostat různým způsobem – stopem, vlakem, autem, autobusem a samozřejmě i letadlem. Pro ty z vás, kteří preferují létání, máme tip na skvělou aplikaci Kiwi. Je to dost možné, že ji znáte, ale i tak ji musíme zmínit.

Na stránkách kiwi můžete hledat jak na počítači, tak ve stejnojmenné aplikaci. Záleží, co vám nejvíce vyhovuje. Pokud rádi šetříte a hledáte budget friendly letenky, Kiwi si jednoduše zamilujete. Najdete tam opravdu velké množství různých možností.

Proč si aplikaci stáhnout? Stačí vám pár kliknutí a stáhnete si a najdete svůj palubní lístek, dozvíte se vše o vaší cestě a nemusíte se stresovat a hledat ve webovém prohlížeči. Ideální, pokud plánujete dovolenou v Trentino, italském městě bohatém na historii, památky a zážitky.

Kiwi.com: levné letenky – Aplikace na Google Play

Jak cestovat hromadnou dopravou v zahraničí?

A až z letadla vylezete, určitě využijete aplikaci Moovit. Tento osobní asistent vám pomůže najít to nejlepší dopravní spojení ve více jak 80 zemích. Zadáte cílové místo a aplikace vymyslí ten nejlepší způsob přepravy (autobus, vlak, tramvaj i metro). Moovit je podobný českým aplikacím IDOS nebo Jízdní řády.

Moovit autobusy a vlaky

Právě cestování hromadnou dopravou za hranicemi Česka bývá velkým strašákem, což je pochopitelné. Každá země má trochu jiná pravidla a podmínky. S aplikací Moovit zvládnete cestování skoro po celém světě bez větších nervů.

Aplikace nabízí upozornění v reálném čase, označení oblíbených linek a míst, mapy, živé instrukce a již zmíněný plánovač cesty. Po příjezdu do ČR aplikaci lze používat v Praze, Brně, Ostravě a Karlových Varech.

moovit – Aplikace pro Android na Google Play

Mějte výdaje pod palcem

Utrácet na dovolené je více než jednoduché. Po příjezdu domů se nestačíte divit, jak moc jste svůj rozpočet stihli přetáhnout. Upřímně, není jednoduché si v hlavě uchovávat všechny možná platby, proto si stáhněte aplikaci Správa financí, výdajů, rozpočtu, peněz, rozpočet, kam si všechno jednoduše zapíšete.

Správa financí je nejlepší způsob, jak být v obraze a vědět, jestli je vše v pořádku. Jednotlivé platby můžete dávat do kategorií (např. jídlo, doprava, dárky, kultura, …) a aplikace vám následně procentuálně v grafech ukáže, za co nejvíce utrácíte. Šikovným pomocníkem je i komentář, který k platbě lze připsat.

Tuto aplikaci využijete i doma, protože se tam stejně snadno zapisují příjmy. S touto aplikací se bude na další dovolenou šetřit zas o trochu snadněji.

Správa financí, výdajů, rozpočtu, peněz, rozpočet – Aplikace na Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.