Zavřít reklamu

Do éteru pronikly rendery telefonů Samsung Galaxy A13 4G a Galaxy A33 5G. Jedná se podle všeho o tiskové obrázky, které smartphony ukazují v různých barvách a z různých úhlů.

Podle vysoce kvalitních renderů, které pustil do oběhu známý leakerský web WinFuture, bude Galaxy A13 4G disponovat plochým displejem s poměrně výraznou bradou a kapkovitým výřezem a čtyřmi samostatnými čočkami fotoaparátu. Po stránce designu se tedy nebude prakticky lišit od své již vydané 5G verze. Z renderů také vyplývá, že telefon se bude nabízet (minimálně) v bílé, černé a světle modré barvě.

Pokud jde o Galaxy A33 5G, u něj nové obrázky potvrzují to, co jsme viděli již předtím, tedy že bude mít displej typu Infinity-U s v poměru k ostatním znatelně tlustším spodním rámečkem a oválný fotomodul se čtyřmi senzory. Rendery jej ukazují ve čtyřech barvách – bílé, černé, světle modré a zlaté.

Galaxy A13 4G dostane podle dostupných úniků do vínku 6,6palcový LCD displej s rozlišením HD+ a 90Hz obnovovací frekvencí. Pohánět by jej měl čipset Exynos 850, který podle všeho doplní 4 GB operační a 64 GB vnitřní paměti. Zadní fotoaparát by měl mít rozlišení 48, 5, 2 a 2 MPx a přední pak 8 MPx. Očekávat také máme 3,5mm jack, na boku umístěnou čtečku otisků prstů a 5000mAh baterii s podporou 15W rychlého nabíjení.

U Galaxy A33 5G úniky hovoří o 6,4palcovém OLED displeji s rozlišením FHD+ a 90Hz obnovovací frekvencí, čipu Exynos 1200, 6 GB operační a 128 GB vnitřní paměti, poddisplejové čtečce otisků prstů a baterii se stejnou kapacitou, jakou by měl mít Galaxy A13 4G (a též 15W rychlém nabíjení). Softwarově by jej měl pohánět Android 12. Oba telefony by mohly být představeny v následujících týdnech.

Související články

Dnes nejčtenější

.