Zavřít reklamu

V lednu jsme vás informovali, že Realme pracuje na nástupci úspěšného smartphonu vyšší střední třídy Realme GT Neo2, který by mohl být „zabijákem“ nejen chystaných Samsungů této kategorie. Nyní pronikl do éteru jeho první render.

Z obrázku, který pustil do oběhu leaker @Shadow_Leak, vyplývá, že Realme GT Neo3 bude mít plochý displej s relativně tenkými rámečky (jen trochu silnější bradou) a nahoře uprostřed umístěným kruhovým výřezem a obdélníkový fotomodul, ve kterém sídlí obří hlavní snímač a dva menší.

Leaker kromě toho uvedl, že Realme GT Neo3 bude disponovat 6,7palcovým OLED displejem s rozlišením FHD+ (předchozí úniky se zmiňovaly o velikosti 6,62 palců) a obnovovací frekvencí 120 Hz. Čipset bude Dimensity 8100, přičemž předchozí úniky hovořily o Snapdragonu 888. Dimensity 8100 by však s ním měl být výkonově srovnatelný. Fotoaparátem bude mít rozlišení 50, 8 a 2 MPx (hlavní by měl být postaven na fotosenzoru Sony IMX766 a mít optickou stabilizaci obrazu, druhý bude podle všeho „širokáč“ a třetí sloužit jako makro kamera). Chybět nebude přední 16MPx kamera a baterie s kapacitou 5000 mAh. Přítomna bude i podpora rychlého nabíjení s výkonem 80 W (zde se předchozí leaky zmiňovaly o 65 Wattech). Telefon by podle různých indicií mohl být představen už brzy, konkrétně ještě tento měsíc.

Související články

Dnes nejčtenější

.