Zavřít reklamu

Jak z našich předchozích zpráv možná víte, čínská společnost Realme pracuje na telefonu Realme 9 Pro+, který se bude chlubit funkcí měření tepové frekvence (tu naposledy nabídly smartphony Samsungu Galaxy S7 a Galaxy S8), a výrobce také tvrdí, že kvalita jeho fotografií bude srovnatelná s těmi, jež produkuje Galaxy S21 Ultra. Nyní do éteru pronikly první fotografie novinky střední třídy, které ukazují její další „vychytávku“ – měnící se barvu zadní strany zařízení.

Fotografie zachycují Realme 9 Pro+ v modré variantě (oficiálně Sunrise Blue), jak na přímém slunci mění barvu na červenou. Mění se jen barva zad, fotomodul zůstává modrý. Na snímcích je vidět, že telefon má na zadním krytu třpytivý vzor s „kometovým“ designem podobným tomu, který byl předtím k vidění na smartphonu Realme 6 a u barevných variant telefonu Realme GT 5G nazvaných Dashing Blue a Dashing Silver. Fotografie také potvrzují přítomnost 3,5mm jacku.

Realme 9 Pro+ bude podle dosavadních úniků disponovat AMOLED displejem s obnovovací frekvencí 120 Hz, čipsetem Dimensity 920, 50MPx hlavním fotoaparátem postaveným na snímači Sony IMX766, poddisplejovou optickou čtečkou otisků prstů, která bude sloužit také jako snímač tepové frekvence, podporou 5G sítí a baterií s kapacitou 5000 mAh. Představen bude spolu s modelem Realme 9 Pro již ve středu.

Související články

Dnes nejčtenější

.