Zavřít reklamu

Když Samsung v roce 2020 představil Galaxy S20 Ultra, všichni měli jeho fotoaparát se 100× přiblížením jen za marketingový trik. Zatímco do 30násobného přiblížení bylo ještě možné pořídit skutečně kvalitní fotografie, při překročení této hranice jste obvykle získali jen rozmazané fleky. Samsung se ale učil a nyní nás doslova posadí na zadek. 

S modelem Galaxy S21 Ultra se situace ještě příliš nezměnila, ale s modelem Galaxy S22 Ultra se zdá, že nová kouzla umělé inteligence společnosti Samsung odvádějí dokonalou práci a konečně je to šílené 100× zvětšení skutečně takové, jaké bychom si představovali. Video sdílené v sociální síti Twitter leakerem Ice universe ukazuje, že novinka používá k doostření fotografie pořízené při tomto maximálním zvětšení vynikající postprocesing.

Samsung hodně mluvil o tom, jak u řady Galaxy S22 využívá umělou inteligenci ke zlepšení kvality obrazu, a společnost to vše tentokrát zřejmě neříkala jen pro marketingové účely. Samozřejmě jen jeden příklad k potvrzení tohoto tvrzení nestačí, ale rozhodně nás to více než navnadilo na to, abychom Galaxy S22 Ultra vyzkoušeli a zjistili, co jeho sestava fotoaparátů skutečně dokáže.

Nově představené Samsung produkty bude možné zakoupit například na Alze

Související články

Dnes nejčtenější

.