Zavřít reklamu

Jste jedním z těch, kdo trpí arachnofobií neboli chorobným strachem z pavouků? Pak by vám mohla pomoci nová videoreklama na smartphone Galaxy S22 Ultra. Jejím hlavním hrdinou je roztomilý pavouk, který se do nové vlajkové lodi Samsungu zamiluje.

Nové video, které na YouTube „pověsila“ německá pobočka Samsungu, ukazuje doma chovaného pavouka, který v okně náhodou zahlédne plakát s Galaxy S22 Ultra. Do nejvyššího modelu řady Galaxy S22 se na první pohled zamiluje, protože mu sestava čtyř zadních fotoaparátů připomíná jeho oči. Po pár dnech čekání telefon konečně dorazí domů, když si jej pavoukův majitel objedná. Celé video je velmi roztomilé a romantické a možná pomůže zbavit strachu z pavouků i ty největší arachnofobiky. Krátký klip má i romantický název – „Liebe kennt keine Grenzen“, v překladu „Láska nezná hranic“.

Pro připomenutí – Galaxy S22 Ultra disponuje 108MPx hlavním fotoaparátem, kterému sekunduje 12MPx „širokáč“ a dvojice 10MPx teleobjektivů – jeden s trojnásobným optickým zoomem a druhý s 10x optickým přiblížením. Vepředu se pak nachází 40MPx selfie kamerka, jež dokáže nahrávat videa v rozlišení až 4K při 60 snímcích za sekundu (hlavní fotoaparát „to“ zvládne až v 8K při 24 fps).

Nově představené Samsung produkty bude možné zakoupit například na Alze

Související články

Dnes nejčtenější

.