Zavřít reklamu

Koncem ledna jsme vás informovali, že společnost OnePlus chystá možného vyzývatele Samsungu Galaxy S22 Ultra s názvem OnePlus 10 Ultra. Nyní do éteru pronikly jeho vysoce kvalitní koncepční rendery.

Podle renderů, které zveřejnil web LetsGoDigital, bude mít OnePlus 10 Ultra po stranách lehce zakřivený displej s minimálními rámečky a vlevo nahoře umístěný kruhový průstřel pro selfie kamerku. Zadní straně dominuje vystouplý fotomodul, který přetéká do levého rohu telefonu a v němž sídlí tři čočky. Jinými slovy řečeno, po designové stránce se nebude prakticky lišit od již představeného modelu OnePlus 10 Pro.

Smartphone bude podle neoficiálních zpráv disponovat AMOLED displejem s rozlišením QHD+ a obnovovací frekvencí 120 Hz, ještě neoznámeným čipsetem Snapdragon 8 Gen 1 Plus (zřejmě se bude jednat o aktuální vlajkový čipset Qualcommu Snapdragon 8 Gen 1 s navýšenými takty procesorových jader), trojitým zadním fotoaparátem s 50MPx hlavním senzorem, 48MPx „širokáčem“ a 5x periskopovým teleobjektivem, čipem s neurální procesorovou jednotkou MariSilicon X od společnosti Oppo (který např. podporuje úpravu fotek pořízených ve formátu RAW bez ztráty kvality či slibuje „ohromující 4K AI Night Video s živým náhledem“) a baterií s kapacitou 5000 mAh a podporou 80W rychlého nabíjení. Představen by mohl být někdy v druhé polovině roku.

Související články

Dnes nejčtenější

.