Zavřít reklamu

Samsung se krátce před odhalením své příští vlajkové řady Galaxy S22 pochlubil, že telefony této řady používají nový materiál, který vyvinul pomocí recyklovaných plastů. Jde o součást jeho programu pro zlepšení životního prostředí Galaxy for the Planet.

Nový materiál vyvinutý Samsungem bude použit v různých zařízeních Galaxy, včetně „vlajek“ Galaxy S22, Galaxy S22+ a Galaxy S21 Ultra. Korejský technologický obr použil vyřazené oceánské rybářské sítě, aby snížil znečištění oceánů a zlepšil udržitelnost své produktové řady.

Samsung řekl, že do budoucna ve svých produktech a baleních plánuje zvýšit využití recyklovaného materiálu PCM (Post-Consumer Material) a recyklovaného papíru a snížit používání plastů na jedno použití. Korejský gigant již používá recyklované plasty ve svých nabíječkách a televizních ovladačích a také dodává své lifestylové televizory ve znovu použitelných krabicích. „Vyvinutí nového materiálu pomocí vyřazených rybářských sítí představuje významný úspěch společnosti v její snaze zavádět hmatatelná ekologická opatření a chránit planetu pro další generace,“ uvedla v prohlášení společnost.

Jak jistě dobře víte, řada Galaxy S22 bude představena již ve středu, přímý přenos začíná v 16:00 našeho času.

Související články

Dnes nejčtenější

.